Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Chinees boeddha figuur

Startprijs 60 EUR
Resultaat:
160 EUR

Beschrijving

Chinees porseleinen boeddha figuur. Tung Ch. 19e Eeuw. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.