Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Set kop + schotels (6x)

Startprijs 700 EUR
Resultaat:
800 EUR

Beschrijving

Set van zes 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Coulissen landschappen en hert decor. Ca Mau Binh Ghuan Cargo. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.