Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Set sieraden, met glas

Startprijs 15 EUR
Resultaat:
15 EUR

Beschrijving

3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koorden. Grootte 5,5x3,0 cm en 3x1,5 cm. Lengte collier 45-52 cm, 1x Hanger en oorhangers van glas, Hanger en oorhangers in de vorm van een spiraal met bruin, blauw, brons en zilverkleur. Bevestigd aan een bronskleurig lint en 6 bronskleurige koorden. ø 5 cm en 1.7 cm. Lengte 45-52 cm. en 1x Hanger en oorhangers van glas. Hanger en oorhangers in een achtvorm, met rood, oranje zwart en zilverkleur. Bevestigd aan een rood lint met 3 rode en 3 roze koorden. Grootte 6x3,5cm en 3x1,5 cm. Lengte collier 45-52 cm.