19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met messing band intarsia en twee lades. Dubbel blad. Afmeting: 78 x 76 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuw Charles Dix vergulde bloementafel van hout. Met ramskoppen, bokkepoten en draaibaar plateau. Afmeting: H 85 x Ø 33 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Willem III wortelnoten damesbureau + Willem III stoel. Circa 1860. Afmeting: 130 x 108 x 60 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse Sgabello stoel van notenhout, met leeuwen, figuren, ranken en fratz gezicht. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 47 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten Franse, Bretonse piedestals. Man + vrouw. Met 3-spant houtgestoken poten. Afmeting: 112 x 30 x 30 cm. In goede staat.
17e Eeuwse twee-delige Hollandse eikenhouten renaissance 4-deurs kast met houtgestoken panelen met diverse koppen en originele sloten. Afmeting: 200 x 150 x 65 cm. In goede staat.
Goudkleurige houtgestoken wandtafel met marmeren bladen. Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 203 x 77 x 40 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 80 x 194 x 149 cm. In goede staat.
Antieke notenhout gestoken Schwarzwalder rooktafel. Circa 1900. Afmeting: 96 x 44 x 30 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 53 x 62 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten vertico met opzet, volle zuilen en florale jungendstil panelen. Duitsland. Afmeting: 167 x 92 x 48 cm. In goede staat.
Grote twee-delige Franse Lotharinger opzetkast met messing scharnieren en origineel slot. Afmeting: 227 x 155 x 51 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollandse renaissance kast, ook wel Utrechtse poort kast genoemd. Met prachtig snijwerk op de deuren en zijkanten met leeuwenkopjes. Kast geheel staand op zwarte bolpoten. Orgine...
19e Eeuwse boulle etagére tafel met afneembaar blad, met intarsia (floraal/vaas) decor, en messing vergulde versieringen. Etages tevens met intarsia. Afmeting: 84 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Facet geslepen octagonaal vergulde spiegel. 19e Eeuw. Afmeting: 118 x 95 cm. In goede staat.
Antiek Japanse naaitafel met lakwerk panelen en goud decor. Gemaakt van boomtakken. Circa 1900. Afmeting: 78 x 50 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zuid Duitse eikenhouten baroktafel met lade en origineel blad van vruchtenhout. Onderling verbonden poten met voetstuk. Afmeting: 82 x 100 x 115 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel/gateleg Chippendale (houtgepind). Mooie patina. Afmeting: 71 x 110 x 134 cm. In goede staat.
Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....
Twee-delige Engelse mahoniehouten boekenkast. Circa 1880. Afmeting: 194 x 212 x 58 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse palissanderhouten eettafel met centrale kolompoot + klauwpoten. Gepolitoerd. Afmeting: 83 x 126 cm. In zeer goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen met velours stoffering. Afmeting: 90 x 55 x 65 cm. In goede staat.
Antieke armleunstoel van mahoniehout, met velours stoffering. Barok stijl. Afmeting: 115 x 55 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten linnenkast met volle zuilen + lade. Uitneembaar. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 189 x 120 x 60 cm. In goede staat.