Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

W. van Borsselen
Startprijs 6.500 EUR

Jan Willem van Borselen 1825-1892 Hollandse school, riviergezicht met figuren en ophaalbrug, olieverf op paneel, in goede staat 42x26cm. Cond:G

Schilderij, Bodifée
Resultaat: 2.000 EUR

Paul Bodifee 1866-1939 (Deventer school) groot landschap langs de IJssel, 140x90cm. Olieverf op linnen, met prachtige vergulde lijst Cond:G

Schilderij Jan te Wierik
Resultaat: 1.000 EUR

Jan te Wierik 1992. hengelo 1954-2002 Haaksbergen, abstracte figuratieve voorstelling acryl op paneel. 86x85cm. Cond:G

Schilderij, Constant Artz
Resultaat: 1.250 EUR

Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G

Schilderij, Gorter
Startprijs 1.000 EUR

Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, figuren bij waterval
Resultaat: 3.250 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws mythologische voorstellingen, vele figuren bij bron, olieverf op linnen 76x100cm Cond:G

Schilderij, Bijbels tafereel
Resultaat: 510 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw landschap met figuren, bijbelse voorstelling Agnus dei(sterk vervuild) olieverf op linnen. 100x75cm.Cond:G

Schilderij van Rossum du Chatel
Resultaat: 750 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chatel 1856-1917, visser in boot aan de waterkant. 18x22cm. olieverf op paneel, Cond;G

Schilderij W.B Tholen
Startprijs 800 EUR

Willem Bastiaan Tholen 1860-1931, bomschuiten met vissers op het strand, olieverf op linnen 12,5x18cm. Cond;G

Evert Moll, Rotterdamse haven
Startprijs 600 EUR

Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G

Schilderij Jos Lussenburg
Resultaat: 850 EUR

Jos Lussenburg 1889-1975 Nunspeet, waarschijnlijk binnenhaven, Enkhuizen of Harderwijk, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Abraham Veer, David en Goliath
Startprijs 6.000 EUR

Gesigneerd Abraham Veer (1635-1674) Hollandse school, slagveld palestijnen en Israeliten. David en Goliath, olieverf op paneel, restauraties. 90,5x154,5cm. Cond;R

Schilderij, Edzard Koning
Resultaat: 1.150 EUR

Edzard Koning 1869-1954 Hollandse school, twee kinderen met speelgoed, aan het spelen in de tuin, Gouache op papier 27x35cm. Cond:G

Schilderij Jacob Jordaens
Startprijs 5.000 EUR

Omgeving Jacob Jordaens, of navolger van, 17e eeuws, Jezus geboren met vele figuren, originele lijst, geparketteerd paneel, 122x92cm olieverf op paneel, Cond:R/G

Schilderij, August Löffler
Startprijs 800 EUR

August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G

Schilderij Gerard Altman
Resultaat: 625 EUR

Gerard Altmann 1877-1940, koe bij zonlicht onder bomen, olieverf op paneel. 29x22cm. Cond;G

Schilderij, Donaldson
Startprijs 3.750 EUR

Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G

33 Mappen met etsen
Startprijs 3.000 EUR

Zeldzame antiquarische 33 delige Floa Londinensis(afzonderlijke nummers, opeenvolgend) new series door William Jackson Hooker 1785-1865. plants indigenous to Great Britain, the discriptions by William...

Schilderij 17e eeuwse Madonna
Resultaat: 2.650 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G

Schilderij B. Brouwer
Resultaat: 800 EUR

Barend Brouwer Almelo 1826-1879 Arnhem, stadsgezicht Rijssen, met boek. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

23 mappen met etsen
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame antiquarische 23 delige Flora Londinensis (afzonderlijke nummers 1 t/m 23) door William Curtis Botanicus 1746-1799 Engeland, A new edition, enlarged by George Graves F.L.S London, printed for...

Ton Smits
Startprijs 1.000 EUR

Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G

Hollandse School ca. 1800
Resultaat: 800 EUR

Hollandse school omstreeks 1800, verso geetst Siemon de Vlieger, olieverf op koper paneel, Hollandse schepen op zee 41,5x31,5cm. Cond:R/G

Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR

Wolfgang Willrich 1943 1897-1948 Duitse school, portret Heinrich Himmler, sepia op papier 33x43,5cm. Cond:G