Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld naar Ossip Zadkine
Startprijs 7.000 EUR

Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep (naar Bugatti)
Resultaat: 1.700 EUR

Bronzen figurengroep naar Bugatti. Twee panters. 20e Eeuw. Afmeting: 89 x 9,5 x 24 cm. In goede staat.

Beeld, Wilhelm Leembruck
Resultaat: 1.800 EUR

Groot antiek figuur van gips (model mal), Wilhelm Leembruck. 1881 - 1919. Vrouwelijk naakt. Waarschijnlijk een afgekeurd gipsfiguur uit atelier Lehmbruck. Afmeting: H 122 cm.

Bronzen figurengroep, 1900
Startprijs 450 EUR

Gesigneerde antieke Franse figurengroep op marmeren basement. Door J.D. Aste. Twee meisjes hand in hand. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Marmeren buste
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke marmeren buste. 19e Eeuw. Vrouw in klederdracht. Door Dumaique. Naden. Afmeting: 64 cm. In redelijke staat.

Antiek gestoken Schwarzwalder edelhert
Resultaat: 650 EUR

Antiek Duits notenhouten gestoken Schwarzwalder edelhert. Fijn gestoken. Circa 1870. Afmeting: 53 cm. In zeer goede staat.

17e - 18e Eeuws Heilig beeld, H 105 cm.
Startprijs 850 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken heilige Rafael. Italië of Spanje. Met polychromie. Arm mist, hand mist. Afmeting: H 105 cm. In redelijk/goede staat.

Japans of Chinese bronzen geisha, H 17 cm.
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen geisha met spiegel + bodemmerk. Aan de onderkant is voet zichtbaar. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Brons gegoten klim-aap
Resultaat: 4.250 EUR

Brons gegoten klim-aap in art deco stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Bronzen berenspiegel
Resultaat: 1.400 EUR

Bronzen berenspiegel in Schwarzwalder stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Eekhoorn
Resultaat: 250 EUR

Antieke bronzen sculptuur. Holland. Circa 1925. Art deco, dierfiguur, eekhoorn. Coromandelhouten voet. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Bronzen neushoorn
Startprijs 700 EUR

Oude bronzen neushoorn met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 34 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen Lady Fortuna
Startprijs 1.200 EUR

Zeer grote bronzen Lady Fortuna met Hoorn des overvloeds op marmeren sokkel. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

Bronzen beeld door Paul Dubois, H 77 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer groot antiek bronzen figuur door Paul Dubois, 1865. 1829 - 1905. Italiaanse luitspeler. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel: Cosette. Meisje draag houten emmer. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Weens bronzen figuur
Resultaat: 50 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Twee honden. Circa 1900. Eén poot gerestaureerd. Afmeting: 8 x 14 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

2x Weens brons, Vogels
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Weense bronzen vogels. Genummerd. Circa 1900. Eén poot gebroken. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld, Ridder op paard
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws bronzen figuur op marmeren basement. Ridder op paard. Linker teugel mist + chip marmer. Afmeting: 50 x 32 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Frans bronzen beeld, H 86 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeer groot antiek Frans bronzen figuur. Frankrijk. Circa 1900. AD. Meritum. Door Eugene Marioton, 1854 - 1933. Engel met bazuin. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuws bronzen figuur. Edelman met geweer. Ongesigneerd. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Twee bronzen honden
Startprijs 90 EUR

Twee antieke bronzen honden. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Resultaat: 200 EUR

Bronzen buste op zwart marmeren sokkel. Art deco stijl. Naar Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, H 54 cm.
Startprijs 750 EUR

Antieke bronzen buste door Leon Spilliart. 1881 - 1946. Mooie patina. Deukje achterkant basement. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen en meisje
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje. Afmeting: 61 cm. In goede staat.