01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

Theedoos
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten Engelse theedoos met slot

kaasstolp
Startprijs 30 EUR

Kristallen amandel geslepen kaasstolp. Eind 19e eeuw. onderkant stolp min. chip.

Flacon
Resultaat: 20 EUR

Glazen flacon met zilveren deksel

secretaire
Resultaat: 270 EUR

Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw

Tapijt
Resultaat: 50 EUR

Tapijt, 130x80cm.

Tapijt
Resultaat: 60 EUR

Tapijt, 110x50cm.

perzisch tapijt
Resultaat: 10 EUR

klein perzisch tapijtje, 45x45cm.

perzische loper
Resultaat: 80 EUR

handgeknoopte perzische loper, 285x70cm.

perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

perzisch tapij, 60x90cm. t

Theekastje
Resultaat: 110 EUR

mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw

Davenport
Resultaat: 130 EUR

teakhouten Davenport met schuine klep en 8 lades.

Chaise longue
Resultaat: 200 EUR

Biedermeier Chaise longue omstreeks 1860

stationslamp
Resultaat: 100 EUR

bronzen stationslamp met geslepen glas. 68x26x26cm.

Fauteuil
Resultaat: 70 EUR

Notenhoutenkleurige fauteuil Louis Quinze 92x75x86cm

Fauteuil
Resultaat: 70 EUR

Notenhoutenkleurige fauteuil Louis Quinze 92x75x86

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

handgeknoopt perzisch tapijt, 103x275cm

Schapje
Resultaat: 50 EUR

eikenhouten gestoken schapje, 0.40x0.84x0.29m

Scheepslamp
Resultaat: 20 EUR

Roodkoperen scheepslantaarn. 1910

Schaal Pieter Groeneveldt
Resultaat: 70 EUR

aardewerken schaal Pieter Groeneveldt(Batavia, 1889 - 1982)

Schaakspel
Resultaat: 10 EUR

Schaakspel bewerkt

golftas
Resultaat: 20 EUR

Lederen golftas met 4 clubs

12 dozen kerstversiering
Resultaat: 25 EUR

12 dozen kerstversiering

Dolf Breetveld
Resultaat: 50 EUR

Schilderij Huib Daniels
Startprijs 220 EUR

Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht, Hollandse school, 13x18cm