Kristallen amandel geslepen kaasstolp. Eind 19e eeuw. onderkant stolp min. chip.
Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw
mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw
aardewerken schaal Pieter Groeneveldt(Batavia, 1889 - 1982)
Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht, Hollandse school, 13x18cm