Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 porseleinen vrouwen
Startprijs 50 EUR

3 porseleinen vrouwen,tweemaal met kruik, eenmaal met bloemenmand

Wit porseleinen beeld
Resultaat: 10 EUR

polychroom porseleinen beeld "Nero"

bonbonnière
Startprijs 80 EUR

kristallen bonbonnière met zilveren beugel

Weegschaal
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal Topane (gemerkt)

aquamarijn brilj.ring
Startprijs 750 EUR

Ring WG750/000,ø55, met ovaal gefac.aquamarijn 5.80ct, briljanten 0.51ct W/SI en zwarte briljanten 0.59ct, 13.3 gr.

Lamp
Geen vanafprijs

een staande Jugendstil lamp met bloemen

breinaaldenkoker
Startprijs 160 EUR

ant. hollands zilveren breinaaldenkoker

oorstekers tahiti-parel
Startprijs 140 EUR

Oorstekers WG750/000 met tahiti-parel,10.5 mm. , 4 gr.

ring parelmoer
Startprijs 950 EUR

Ring WG750/000,ø55 met briljanten 0.30ctTW/IF en donker parelmoer, 29.1 gr.

tuinbeeld
Geen vanafprijs

tuinbeeld, buste van een vrouw H.50cm.

Zilveren Bouilloir
Startprijs 2.750 EUR

Zilveren bouilloir op komfoor (inclusief brandertje) Wenen, ca. 1900

Zilveren hengselmandje voor bonbons
Resultaat: 195 EUR

Zilveren hengselmandje voor bonbons

tuinbeeld
Geen vanafprijs

tuinbeeld, man met peuk H. 55 cm.

reklame bord
Startprijs 150 EUR

Emaille reklamebord Veith Pirelli, met thermometer. H80cm

memory ring
Startprijs 3.100 EUR

Memory ring GG750/000 ø58,rondom bezet met 40 diamant baquettes 3.89 ct.W/VSI, 5.4 gr.

turkoois collier
Startprijs 330 EUR

Turkoois collier L58cm,35 bolletjes en slot GG585/000

Klapcreolen
Startprijs 2.400 EUR

Klapcreolen ø30mm WG750/000 halfzijdig binnen en buiten bezet met 602 briljanten 3.42ct W/SI, 17.5 gr

accordeon
Startprijs 40 EUR

Accordeon in koffer

wg.creolen
Startprijs 850 EUR

14 krt.witgouden creolen bezet met witte en zwarte briljanten

hanger parel/bril
Startprijs 140 EUR

Hanger GG585/000,met tahitiparel ø11 mm,en briljanten 0.10ct W/SI, 4.7 gr.

parel/briljant hanger
Startprijs 800 EUR

Hanger GG750/000,met Tahiti-parel ø13.5 mm, met briljanten samen 0.87 ct.W/SI 6.4 gr.

Diversen kristal
Geen vanafprijs

3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)

Diversen koper
Geen vanafprijs

Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer

stempel
Startprijs 50 EUR

stempel van lood, voorstellend Maria met kind