Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

grafgift
Startprijs 250 EUR

grafgift, Chimu voorstlling gezichtje, waarschijnlijk 1000 na Chr. /Zuid Amerika , Peru

Lot diversen
Resultaat: 10 EUR

theedoosje en lepeldoosje met diverse lepeltjes en een oude tinnen beker

Diversen kristal
Geen vanafprijs

3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)

2 delen zilver
Resultaat: 87,5 EUR

1 groot vismes en breinaaldenkoker

petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

hangende petroleum lamp roze tulp

F.J.D. Boers,
Startprijs 125 EUR

Aquarel, F.J.D. Boers, 1914- Belgie, voorstellend : Frans landschap, cond.: uitstekend, 24x35cm.

portret Juliana
Startprijs 2.000 EUR

Olieverf op linnen, portret Juliana, Lambertus Geffen (1876-1957 Den Bosch). 148x110cm. Cond.: U

servetringen 6x
Startprijs 80 EUR

6 zilveren servetringen

4 stoelen
Resultaat: 70 EUR

4 biedermeier eetkamer stoelen met open rug
89x49x46cm.

Schilderij eenden aan de waterkant
Startprijs 50 EUR

Schilderij eenden aan de Waterkant, 40x50 cm

Pieter Scheen
Resultaat: 250 EUR

Lexicon Pieter Scheen, druk 1969 plus aanvulling

Chinese druipschotel
Startprijs 100 EUR

Chinese druipschotel, 19de eeuws, ø40cm. Begin 20e eeuw

tegeltableau
Startprijs 200 EUR

tegeltableau," die pleit om de koe, geeft er een toe". Begin 20e eeuw

2 dozen diversen
Resultaat: 15 EUR

2 grote dozen met diverse kleingoederen, serviesdelen, potjes, kannetjes etc.

H. Schallenberg
Startprijs 350 EUR

Olieverf op linnen, Polderlandschap, Huibert Schallenberg (Delft 1883). 30x40cm. Cond.: U

Zonnewijzer
Startprijs 150 EUR

Koperen zonnewijzer. H67cm Ø57cm.

3 dDel messing
Geen vanafprijs

3 Delen messing, een bloembakje + potje en blaasbalgje

Pieneman
Startprijs 2.000 EUR

Schilderij op paneel, voorstellende strandtafereel, N. Pieneman, 1844. incl. map met fotomateriaal. 28x23,5cm.

tabaksdoos
Resultaat: 100 EUR

Zilveren tabaksdoos op 4 leeuwenvoetjes

sigarettendoos
Startprijs 230 EUR

Zilveren rechthoekige sigarettendoos 0835

Lamp
Startprijs 200 EUR

Messing lamp met kristallen behangen

diversen
Resultaat: 20 EUR

zeer grote kavel diverse spullen

klokkenstel
Startprijs 300 EUR

Zwart marmeren klokkenstel met een sculpture vorstellende een vrouw Frankrijk. H70cm

Olieverf A. Franke
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel abstract, A, Franke 182x90cm.