Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

mabe parels
Geen vanafprijs

Mabe-parels ø13mm,

Ketting
Geen vanafprijs

Granaatketting met gouden slotje,lengte 70cm.en een hangertje

Brosche
Resultaat: 30 EUR

brosche zilver met boheemse granaat, ca.1880, kan ook als hanger gedragen worden

8 horloges en 2 spelden en medaillon
Resultaat: 20 EUR

8 horloges en 2 spelden en medaillon

Oude landkaart
Resultaat: 60 EUR

Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm

6 etsen
Geen vanafprijs

6 etsen

tekening
Resultaat: 15 EUR

Oosterse tekening op papier, onduidelijk gesigneerd.16x24cm.

Dispo
Resultaat: 75 EUR

Olieverf op paneel, Dispo, stadsgezicht. 13x18cm

3 Engelse prenten
Geen vanafprijs

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs

gesig. R Deggen, vrouw met paard

Houtsnede
Geen vanafprijs

C. Lebeau, Duinlandschap, houtsnede 118x78cm.

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

schilderij
Resultaat: 75 EUR

Olieverf voorstellend Schelpenvissers, gesig. G. Springer 24x30cm.

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen,gesig. A. Ersfeld, schepen op zee. 62x110cm.

ets 2x
Geen vanafprijs

2x ets op papier Nic. Nieuwenhuis cond.goed, 30x42cm.

Dorpsstraat
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, voorstellend Dorpsstraat, gesig. v. Hove 30x40cm.

schilderij
Resultaat: 30 EUR

Olieverf op linnen, onduidelijk gesig., dorpsgezicht met kerk, 33x40cm.

2x Ets
Geen vanafprijs

2x ets op papier, Nic. Nieuwenhuis,cond.goed,40x29

Boslandschap
Resultaat: 90 EUR

Olieverf op doek, voorstellend Boslandschap met een boerderij, onduidelijk gesigneerd,75x45cm.

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stadsgezich t60x80cm

Henk v.d.Ven
Geen vanafprijs

Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm

landschap met knotwilgen
Resultaat: 50 EUR

Olieverf op doek, ond. gesig. , landschap met knotwilgen. 50x70cm.

ets
Resultaat: 150 EUR

gesig. Willem Witzen, riviergezicht,44x32 cm.

A. Herkemans
Geen vanafprijs

A. Herkemans, wintergezicht, olieverf op linnen, 50x60cm