Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bas v.d.Poll
Startprijs 9.000 EUR

Olieverf op linnen, Bas van der Poll. Schetstechniek met olieverf
Conditie: Uitstekend, 63x120cm.

Schilderij C. lieste
Startprijs 8.800 EUR

Cornelis Lieste, olieverf op linnen, winterlandschap, 1817-1861 Haarlem

kabinet
Startprijs 7.000 EUR

dubbelgebogen wortelnoten kabinet. Holland. ca. 1780. gerestaureerd door een staatsgediplomeerd restaurateur.( Kosten ca. 4000 euro.)
237x185x68cm.

Schilderij C. Kimmel
Startprijs 6.600 EUR

Cornelis Kimmel, olieverf op paneel, winterlandschap, 1804-1877 Middelberg, cond.uitstekend, 44.5x29cm

Schilderij Evert Moll
Resultaat: 4.000 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm

Olieverf op doek Cor Noltee
Startprijs 4.200 EUR

Olieverf op doek, landschap genaamd - Paarden met diverse sleperswagens op de handelskade-, Gesig. Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967,cond.matig, 60x90cm.

Olieverf op doek Cor Noltee
Startprijs 4.125 EUR

Olieverf op doek voorstellende een landschap - Het boerenleven in het Noord-Brabantse Heeze- , gesigneerd Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967, cond.goed, 60x100cm.

kabinet
Startprijs 4.000 EUR

Hollands kabinet wortelnoten, 227x168x57cm.

Koekkoek
Startprijs 4.000 EUR

Olieverf op linnen, Johannes Barend Koekkoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend: polderlandschap,
cond: uitstekend, 66x45cm.

olieverf op linnen Koekkoek
Resultaat: 4.000 EUR

olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.

Pedant
Resultaat: 4.000 EUR

Ilieverf op linnen, pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren,cond.uitstekend, 35,5x44,5cm.

Schilderij Koekoek
Startprijs 4.000 EUR

Olieverf op linnen, Johannes Hermanus Barend Koekoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend:polderlandschap

collier
Startprijs 3.750 EUR

Briljant collier WG750/000 bezet met briljanten 4.88ct W/VSI L 45cm 43.8 gr.

Tekening Otto Eerelman TERUGGETROKKEN UIT VEILING
Startprijs 3.700 EUR

TERUGGETROKKEN UIT VEILING, Werk gesign.Otto Eerelman, Cavalerie te paard op het Maliveld te Den Haag,cond.Goed, 55x76cm,

porseleinvitrine
Startprijs 3.500 EUR

18e eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.

saffier bril.collier
Startprijs 3.300 EUR

Briljant saffier collier WG750/000 bezet met 21 saffieren 12.65ct en briljanten 2.75ct W/VSI l45cm. 38gr.

ring
Startprijs 3.200 EUR

Designer ring RG750/000 ø56,bezet met robijnen 3.03ct zeer goede kwaliteit ,231 briljanten 2.77ct fancy brown/VSI,zwarte briljanten 0.48ct TW/VSI. Zeer bijzondere goudsmeedkunst met bijzondere kleure...

memory ring
Startprijs 3.100 EUR

Memory ring GG750/000 ø58,rondom bezet met 40 diamant baquettes 3.89 ct.W/VSI, 5.4 gr.

Kabinet
Startprijs 3.000 EUR

kapitaal eiken empire hekjeskabinet twee deuren en 3 laden ca. 1800, 2.30x1,55x0,55cm.

klok
Startprijs 3.000 EUR

Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...

Evert Moll
Startprijs 3.000 EUR

Olieverf op linnen, havengezicht, Evert moll, 1878-1955, Den Haag, cond.uitstekend, 52x70cm.

Evert Moll
Startprijs 3.000 EUR

olieverf op linnen, havengezicht, Evert Moll, 1878-1955, Den Haag. cond. uitstekend, 51x43cm.

Schilderij papegaai
Resultaat: 2.700 EUR

Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm

ring bicolor
Startprijs 3.000 EUR

18 krt.bicolor ring ø53,bezet met briljantjes