Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

 

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
544 Resultaten
Kavel: 1073

Schilderij Evert Moll

Resultaat: 4.000 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm


Kavel: 1155

Pedant

Resultaat: 4.000 EUR

Ilieverf op linnen, pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren,cond.uitstekend, 35,5x44,5cm.


Kavel: 1156

olieverf op linnen Koekkoek

Resultaat: 4.000 EUR

olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.


Kavel: 1132

Schilderij papegaai

Resultaat: 2.700 EUR

Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm


Kavel: 3071

kabinet

Resultaat: 1.625 EUR

Eikenhouten Engels kabinet met intarsia. ca.1840
198x122x54cm


Kavel: 1124

Schilderij A.J. Zwart

Resultaat: 1.500 EUR

Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm


Kavel: 3126

boekenkast

Resultaat: 1.500 EUR

Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw


Kavel: 4091

Imari dekselvazen, 2x

Resultaat: 1.350 EUR

2x kapitale Imari dekselvazen met bronzen voet, Japan midden 19 de eeuws, hoogte 45 cm.


Kavel: 122

collier

Resultaat: 1.300 EUR

Collier WG750/000 L46cm,met 7 smaragden zeer goede kleur 1.39ct en 46 briljanten 0.52ct.W/VSI 35.6gr.


Kavel: 138

hanger

Resultaat: 1.250 EUR

Hanger WG750/000,met Braziliaanse roze tourmalijncabochon 19.30ct,en 51 briljanten 0.92ct.W/SI (expertise €8500.-) 11.1 g


Kavel: 182

ring baq.

Resultaat: 1.000 EUR

14 krt.geelgouden ring,ø50 bezet met 1 briljant en 6 baquette geslepen briljantjes


Kavel: 1030

36 Etsen F.B. Werner

Resultaat: 1.000 EUR

36 Etsen F.B. Werner


Kavel: 3116

klok

Resultaat: 1.000 EUR

Engels staand horloge met datumaanduiding gesig. H.Knight


Kavel: 1114

aquarel Artz

Resultaat: 900 EUR

Aquarel, Constant Artz, 1870-1951, Soest, voorstellend Eenden, cond.uitstekend, 47x31cm.


Kavel: 3185

dekselvaas

Resultaat: 900 EUR

Kapitale antieke dekselvaas Japan, eind 19 de eeuw. H67cm.


Kavel: 3238

vitrine

Resultaat: 900 EUR

Eikenhouten een-deurs porseleinkast met drie gebogen laden, 214x130x40cm.


Kavel: 1024

William Peter

Resultaat: 800 EUR

Olieverf op linnen, William Pether (1731-1821 England)


Kavel: 4454

Schaal op voet

Resultaat: 750 EUR

schaal op zilveren voet. Kristal geetst en geslepen.H.31cm, ø35 cm


Kavel: 255

broche met diamanten

Resultaat: 700 EUR

zilveren broche bezet met ca.40 diamanten.


Kavel: 4232

Dekselschaal

Resultaat: 700 EUR

zilveren dekselschaal, bonbonnierre sterling zilver


Kavel: 1110

Cor Noltee

Resultaat: 660 EUR

Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U


Kavel: 3237

Oorfauteuil

Resultaat: 625 EUR

een grote blauw lederen Chesterfield oorfauteuil


Kavel: 3291

Armstoel

Resultaat: 625 EUR

Groen lederen armstoel. showroom model


Kavel: 3285

Fauteuil

Resultaat: 620 EUR

Zwart met bruin lederen fauteuil als nieuw