Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Evert Moll
Resultaat: 4.000 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm

Pedant
Resultaat: 4.000 EUR

Ilieverf op linnen, pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren,cond.uitstekend, 35,5x44,5cm.

olieverf op linnen Koekkoek
Resultaat: 4.000 EUR

olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.

Schilderij papegaai
Resultaat: 2.700 EUR

Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm

kabinet
Resultaat: 1.625 EUR

Eikenhouten Engels kabinet met intarsia. ca.1840
198x122x54cm

Schilderij A.J. Zwart
Resultaat: 1.500 EUR

Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm

boekenkast
Resultaat: 1.500 EUR

Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw

Imari dekselvazen, 2x
Resultaat: 1.350 EUR

2x kapitale Imari dekselvazen met bronzen voet, Japan midden 19 de eeuws, hoogte 45 cm.

collier
Resultaat: 1.300 EUR

Collier WG750/000 L46cm,met 7 smaragden zeer goede kleur 1.39ct en 46 briljanten 0.52ct.W/VSI 35.6gr.

hanger
Resultaat: 1.250 EUR

Hanger WG750/000,met Braziliaanse roze tourmalijncabochon 19.30ct,en 51 briljanten 0.92ct.W/SI (expertise €8500.-) 11.1 g

ring baq.
Resultaat: 1.000 EUR

14 krt.geelgouden ring,ø50 bezet met 1 briljant en 6 baquette geslepen briljantjes

36 Etsen F.B. Werner
Resultaat: 1.000 EUR

36 Etsen F.B. Werner

klok
Resultaat: 1.000 EUR

Engels staand horloge met datumaanduiding gesig. H.Knight

aquarel Artz
Resultaat: 900 EUR

Aquarel, Constant Artz, 1870-1951, Soest, voorstellend Eenden, cond.uitstekend, 47x31cm.

dekselvaas
Resultaat: 900 EUR

Kapitale antieke dekselvaas Japan, eind 19 de eeuw. H67cm.

vitrine
Resultaat: 900 EUR

Eikenhouten een-deurs porseleinkast met drie gebogen laden, 214x130x40cm.

William Peter
Resultaat: 800 EUR

Olieverf op linnen, William Pether (1731-1821 England)

Schaal op voet
Resultaat: 750 EUR

schaal op zilveren voet. Kristal geetst en geslepen.H.31cm, ø35 cm

broche met diamanten
Resultaat: 700 EUR

zilveren broche bezet met ca.40 diamanten.

Dekselschaal
Resultaat: 700 EUR

zilveren dekselschaal, bonbonnierre sterling zilver

Cor Noltee
Resultaat: 660 EUR

Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U

Oorfauteuil
Resultaat: 625 EUR

een grote blauw lederen Chesterfield oorfauteuil

Armstoel
Resultaat: 625 EUR

Groen lederen armstoel. showroom model

Fauteuil
Resultaat: 620 EUR

Zwart met bruin lederen fauteuil als nieuw

servies
Resultaat: 612 EUR

vijfdelig zilveren servies; koffie-thee-melkkan suikerpot,ovaal dienblad 0835

Schilderij W.M. Ter Reehorst
Resultaat: 600 EUR

Schilderij W.M. Ter Reehorst, pastel op papier, Portret met twee meisjes cond.Redelijk, 50cmx70cm

pendulestel
Resultaat: 600 EUR

Driedelig pendulestel met cloissone randen. H43

royal albert servies
Resultaat: 600 EUR

Engels porseleinen koffie-thee-ontbijt-eetservies eind 20e eeuw ,Royal Albert, Old Country roses,
bestaand uit: 12 platte , 12 diepe , 12 boterhambordjes, 10 delig gebaksstel klein(petit fours), 12 d...

solitair-ring
Resultaat: 500 EUR

Briljant-solitair ring ø55, WG750/000, Briljant 1.02 ct.W/PI 3.1 gr

Gewei
Resultaat: 500 EUR

Kapitaal opgezette hertenkop met gewei en grote hals

hoekkkast
Resultaat: 500 EUR

italiaanse barokstijl hoekkast, beukenhout notengekleurd, 210x85x46cm.

ring
Resultaat: 460 EUR

Ring WG585/000,ø53,bezet met 7 briljanten 0.66ct TW/SI en robijnen 1.27ct, voormalige verk.prijs €2456.-, 4.5 gr.

P.M. van Walcheren
Resultaat: 450 EUR

Aquarel op papier, kaartenleggen, Petrus Marinus van Walcheren(1876-1949 Apeldoorn),cond.Uitstekend,
35x42cm

soezenmand
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren soezenmand 0835

sidetable
Resultaat: 440 EUR

kersenhouten sidetable met 4 laden en een uitschuifblad. 73x144x40cm.

Eikenhouten mechelse boekenkast
Resultaat: 425 EUR

eikenhouten mechelse boekenkast. 220x143x54cm.

hanger
Resultaat: 400 EUR

Hanger WG750/000,met een pistache kleurige tahiti-parel ø13mm,en 101 briljanten samen 0.65 ct. 6.4 gr

armband
Resultaat: 400 EUR

18 krt.gouden slaven armband met gesp (antiek) ø6 cm. 25.2 gr.

Corneille 1989
Resultaat: 400 EUR

Zeefdruk Corneille 1989, voorstellend vrouw met vogel ,40x60cm.

Gisela Sedatis- Grosser
Resultaat: 400 EUR

Gisela Sedatis-Grosser, Berlijn 1935-2007,voorstellend: peren.
Gesign.G.S.,met lijst 48x39.5 cond.uitstekend

Buffetkast
Resultaat: 400 EUR

kersenhouten buffetkast met boven 2 beglaasde deuren. Topkwaliteit. Kostte 6.000,- gulden. 200x155x48cm. 2005

Gewei
Resultaat: 390 EUR

opgezette hertenkop met gewei

klok
Resultaat: 380 EUR

Klok z.g.n mysterieus, dame met kelk bronskleurig. H82cm

Schotel
Resultaat: 370 EUR

Een blauw poreseleinen schotel, Wanli ø37 cm.

Imari bloemvaas 2x
Resultaat: 360 EUR

Imari bloempot ca. 31cm hoog, 2x

armband
Resultaat: 355 EUR

Antieke14 krt. gouden slaven armband met klein pareltje, ø6 cm., 20.4 gr.

chiffoniere
Resultaat: 330 EUR

chiffoniere omstreeks 1860 mahoniehout, 158x105x45cm.

Jachtklok
Resultaat: 330 EUR

Kapitaal eikenhouten gestoken jachtklok met veel snijwerk. 105x70x27cm.