01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

Schilderij Evert Moll 1073
Schilderij Evert Moll

4.000 EUR

Pedant 1155
Pedant

4.000 EUR

olieverf op linnen Koekkoek 1156
olieverf op linnen Koekkoek

4.000 EUR

Schilderij papegaai 1132
Schilderij papegaai

2.700 EUR

kabinet 3071
kabinet

1.625 EUR

Schilderij A.J. Zwart 1124
Schilderij A.J. Zwart

1.500 EUR

boekenkast 3126
boekenkast

1.500 EUR

Imari dekselvazen, 2x 4091
Imari dekselvazen, 2x

1.350 EUR

collier 122
collier

1.300 EUR

hanger 138
hanger

1.250 EUR

ring baq. 182
ring baq.

1.000 EUR

36 Etsen F.B. Werner 1030
36 Etsen F.B. Werner

1.000 EUR

klok 3116
klok

1.000 EUR

aquarel Artz 1114
aquarel Artz

900 EUR

dekselvaas 3185
dekselvaas

900 EUR

vitrine 3238
vitrine

900 EUR

William Peter 1024
William Peter

800 EUR

Schaal op voet 4454
Schaal op voet

750 EUR

broche met diamanten 255
broche met diamanten

700 EUR

Dekselschaal 4232
Dekselschaal

700 EUR

Cor Noltee 1110
Cor Noltee

660 EUR

Oorfauteuil 3237
Oorfauteuil

625 EUR

Armstoel 3291
Armstoel

625 EUR

Fauteuil 3285
Fauteuil

620 EUR