01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

Stofzuiger
Startprijs 10 EUR

Expressin stofzuiger

Bloempot
Resultaat: 25 EUR

Blauwe bloempot, aardewerk, 0.42x0.52m ø

2 deel koper
Geen vanafprijs

geel koperen emmer met porseleinen handvat en een koperen potje

Televisie
Startprijs 30 EUR

Sony kleurentelevisie 55x70x56cm

Tuinvaas
Resultaat: 50 EUR

Gietijzeren beschilderde tuinvaas. 0.75x0.38m

Koelkast
Resultaat: 20 EUR

Bauknecht koelkast. 0.85x0.55x0.65m

Vrieskast
Resultaat: 15 EUR

Bosch vrieskast. 0.86x0.61x0.61m

Videorecorder
Startprijs 15 EUR

Philips videorecorder

Borduurwerk
Startprijs 10 EUR

2 ingelijste borduurwerken

Koffiezetapparaat
Startprijs 10 EUR

Siemens koffiezetapparaat

Opgezette uil
Resultaat: 30 EUR

Opgezette uil op boomstronk

Ventilator
Geen vanafprijs

Bestron ventilator

Madonnabeeld
Resultaat: 10 EUR

kunststof Madonna beeld

Crucifix
Startprijs 20 EUR

ingelijste crucifix bol glas,ovale lijst. ca. 1910

Crucifix
Resultaat: 25 EUR

crucifix in lijst. ca. 1910

Crucifix
Resultaat: 15 EUR

houtgestoken crucifix in ovaal bewerkte lijst. ca. 1910

Crucifix
Resultaat: 45 EUR

religieus crucifix met verlichting

Parketboender en gaskookplaat
Startprijs 20 EUR

Elektrische parketboender en gaskookplaat

12 dozen kerstversiering
Resultaat: 25 EUR

12 dozen kerstversiering

Bloempot
Resultaat: 30 EUR

Blauw aardewerken bloempot

3 opgezette dieren
Resultaat: 35 EUR

hermelein, 2 reetjes en diverse vellen

2 x lampjes
Startprijs 20 EUR

2 messing wandlampjes met glazen kapjes

2 xWandlamp
Resultaat: 20 EUR

Messing wandlampje met kralenrand, 1 messing lampje met groen kapje. ca. 1970

Doos CD's + pop
Startprijs 20 EUR

Doos CD's en een pop