Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Klokje
Resultaat: 225 EUR

een Frans Bouille klokje met schildpad en messing ingelegd en versierd met bronzen ornamenten. h 29cm

klokje
Resultaat: 60 EUR

bronzen tafelklokje omstreeks 1880. H 30cm

Klok
Resultaat: 230 EUR

grote Franse pendule bronskleurig met krijger omstreeks 1860.H. 32cm

wandtafel
Startprijs 500 EUR

Wandtafel notenhout, lades met wortelnoten gefineerd, omstreeks 1910. 92x124x46cm.

Etagere
Startprijs 200 EUR

Engelse etagere notenhout met intarsia omstreeks 1880, 1.33x0.66x0.28m

Bureau
Startprijs 150 EUR

Eikenhouten engels klepbureautje omstreeks 1930, 1,00x0,75x0,45cm.

klok
Startprijs 3.000 EUR

Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...

Pendule
Startprijs 350 EUR

Pendule zwart marmer met bronzen figuur, voorstellend de heilige Sint Vincentius. H46cm

klokkenstel
Startprijs 300 EUR

Zwart marmeren klokkenstel met een sculpture vorstellende een vrouw Frankrijk. H70cm

4 Stoelen
Resultaat: 160 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen met een mooi gesneden kuif. Willem III

sidetable
Resultaat: 36 EUR

teakhouten sidetable. 0.71x0.80x0.40m

Buffetkast
Startprijs 350 EUR

Notenhouten Franse buffetkast ca.1880. 2.37x1.40x0.60m

hoekkast
Startprijs 700 EUR

Engelse eikenhouten hoekkast met glas, omstreeks 1900, 2,05x1,00x0,67cm.

Chinese kast
Geen vanafprijs

Chinese bruidskast met 2 deuren en mooi strak beslag, 1.75x1.04x0.58m

Buffetkast
Resultaat: 162 EUR

Henry Deux eikenhouten buffetkast omstreek 1890 , 2.18x1.24x0.53m

Vitrinekast
Resultaat: 240 EUR

tweedeurs vitrinekast Willem III omstreeks 1880, notenhout, 2.00x1.03x0.42m

klok
Resultaat: 380 EUR

Klok z.g.n mysterieus, dame met kelk bronskleurig. H82cm

Kast
Startprijs 2.000 EUR

Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.

2 schemerlampen
Resultaat: 50 EUR

2 staande schemerlampen 95cm hoog

pub klok
Startprijs 40 EUR

pub klok met eikenhouten rand. 43x43cm. ca. 1980

notenhouten tweedeurs vitrinekast
Startprijs 300 EUR

notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m

Mahonie ronde cilindrische theestoof
Startprijs 190 EUR

Mahonie houten ronde cilindrische theestoof, Holland ca. 1820, 0,48xø36

Kast
Geen vanafprijs

grote eikenhouten Duitse buffetkast omstreeks 1860, 245x160x54cm.

spiegel
Startprijs 150 EUR

Biedermeier spiegel mahonie houten lijst ca. 1880
170x66cm.