Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari dekselvazen, 2x
Resultaat: 1.350 EUR

2x kapitale Imari dekselvazen met bronzen voet, Japan midden 19 de eeuws, hoogte 45 cm.

royal albert servies
Resultaat: 600 EUR

Engels porseleinen koffie-thee-ontbijt-eetservies eind 20e eeuw ,Royal Albert, Old Country roses,
bestaand uit: 12 platte , 12 diepe , 12 boterhambordjes, 10 delig gebaksstel klein(petit fours), 12 d...

Schotel
Resultaat: 370 EUR

Een blauw poreseleinen schotel, Wanli ø37 cm.

Imari bloemvaas 2x
Resultaat: 360 EUR

Imari bloempot ca. 31cm hoog, 2x

imari bloemvaas
Resultaat: 315 EUR

grote japanse imari bloempot, omstreeks 1860 ø 23cm, H 22cm.

Salver
Resultaat: 315 EUR

Mooi engels zilveren salver

Imari schotel
Resultaat: 300 EUR

Grote Japanse Imari schotel. Eind 19e eeuw

Inktstel
Resultaat: 285 EUR

kristallen inktstel met zilv. doppen, alsmede zilv. greep en zilv. pen op zwart basement met ivoren pootjes

vaasje
Resultaat: 275 EUR

Vaasje, Rozenburg/Den Haag, plateel hoogte 13 cm

Tafelstuk
Resultaat: 275 EUR

kristallen tafelstuk op zilveren voetjes en met zwarte basement

kastvazen 2x
Resultaat: 230 EUR

2 blauw chinese kastvazen

schotel
Resultaat: 225 EUR

Grote japanse schotel. Eind 19e eeuw

Dekselvaas
Resultaat: 220 EUR

Deksel vaas Delft H. 60cm. Hals beschadigd

Imari schaal
Resultaat: 200 EUR

Grote Imari schaal met bloemdecor, Japan ca. 1880, ø27cm.

54 kristallen glazen
Resultaat: 108 EUR

54 kristallen glazen w.o: 11 Sherryglazen(15cm), 8 champagnecoups(13cm)-1 met chip, 6 wijnglazen(13,5cm), 12 likeurglazen(12,5cm), 6 wijnglazen(16cm), 5 borrelglazen(11,5cm), 6 borrelglazen(10,5cm)

Bloempot
Resultaat: 108 EUR

platelen bloempot, Gouda Ivora

Imari bord
Resultaat: 100 EUR

Japans Imari bord omstreeks 1880 met gecontouneerde rand, ø30cm.

Ovale schaal
Resultaat: 100 EUR

ovale porseleinen Meissenschaal, open rand

Rose kom
Resultaat: 100 EUR

Familie rose kom, ø23cm. (met chip en haarscheur)

3 delig cashpot
Resultaat: 100 EUR

3 delig cashpot, Makkum 1960

servies
Resultaat: 100 EUR

porseleinen servies, landschapsdecor

Schotel
Resultaat: 90 EUR

Een blauw aardewerk schotel, Wedgewood 42 cm. Eind 19e eeuw

bord
Resultaat: 80 EUR

Groot Chinees bord, blauw ø 40cm. Begin 21e eeuw

2 kandelaars
Resultaat: 80 EUR

2 koperen kandelaars met porseleinen middenstuk met initialen