Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Evert Moll
Resultaat: 4.000 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm

Pedant
Resultaat: 4.000 EUR

Ilieverf op linnen, pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren,cond.uitstekend, 35,5x44,5cm.

olieverf op linnen Koekkoek
Resultaat: 4.000 EUR

olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.

Schilderij papegaai
Resultaat: 2.700 EUR

Schilderij omgeving Frans Snijders(1579-1657 Antwerpen), Vlaamse school.
Voorstelling; papegaai met groente en salamander cond.goed 45x60 cm

Schilderij A.J. Zwart
Resultaat: 1.500 EUR

Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm

36 Etsen F.B. Werner
Resultaat: 1.000 EUR

36 Etsen F.B. Werner

aquarel Artz
Resultaat: 900 EUR

Aquarel, Constant Artz, 1870-1951, Soest, voorstellend Eenden, cond.uitstekend, 47x31cm.

William Peter
Resultaat: 800 EUR

Olieverf op linnen, William Pether (1731-1821 England)

Cor Noltee
Resultaat: 660 EUR

Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U

Schilderij W.M. Ter Reehorst
Resultaat: 600 EUR

Schilderij W.M. Ter Reehorst, pastel op papier, Portret met twee meisjes cond.Redelijk, 50cmx70cm

P.M. van Walcheren
Resultaat: 450 EUR

Aquarel op papier, kaartenleggen, Petrus Marinus van Walcheren(1876-1949 Apeldoorn),cond.Uitstekend,
35x42cm

Corneille 1989
Resultaat: 400 EUR

Zeefdruk Corneille 1989, voorstellend vrouw met vogel ,40x60cm.

Gisela Sedatis- Grosser
Resultaat: 400 EUR

Gisela Sedatis-Grosser, Berlijn 1935-2007,voorstellend: peren.
Gesign.G.S.,met lijst 48x39.5 cond.uitstekend

J. van Rijsewijck
Resultaat: 320 EUR

J. van Rijsewijck, Olieverf op paneel, landschap,cond.Uitstekend, 40x50cm

Olieverf op paneel
Resultaat: 300 EUR

William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm

Aquarel W.C. Rip
Resultaat: 300 EUR

W.C. Rip, aquarel op papier, bootje op water, 1856-1922 Den Haag, cond. uitstekend, 23x15cm

Pieter Scheen
Resultaat: 250 EUR

Lexicon Pieter Scheen, druk 1969 plus aanvulling

2 Schilderijen C. van Leemputten
Resultaat: 240 EUR

Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm

Litho Van Mastenbroek
Resultaat: 190 EUR

Litho Van Mastenbroek, litho op papier, Haven Rotterdam Goed ,70x74cm

olieverf op papier Anton Heijboer
Resultaat: 180 EUR

olieverf op papier, Anton Heijboer,1924-2006, Voorburg, abstracte compositie cond.uitstekend, 107x179cm.

ets
Resultaat: 150 EUR

gesig. Willem Witzen, riviergezicht,44x32 cm.

Schilderij, Zwitsers landschap
Resultaat: 150 EUR

Olieverf op linnen, ond. gesig. Zwitsers berglandschap, cond.Goed, 30x40cm

Gouache, Frans vd Berg
Resultaat: 150 EUR

gouache op papier, Frans v.d. Berg cond.uitstekend, 61,5x50cm.

schilderij pedant
Resultaat: 140 EUR

Olieverf op papier, Pendant schilderijen van een Russische schilder.22x15cm.