Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

NTomo
Resultaat: 150 EUR

Afrikaanse kunst,,masker van de BAMBARA, grensgebied:Guinea-Mali,
N'Tomo/N'Domo initiatierite, kaurischelpen en abrusbonen

N'Geve
Resultaat: 130 EUR

Afrikaanse kunst,,ondergroep Dan grensgebied Liberia/Ivoorkust

Afrikaans beeldje
Resultaat: 120 EUR

Afrikaans voorouder beeldje van de Vere Nigeria

Bubbelmasker
Resultaat: 120 EUR

Senufo Ivoorkust, Wabele-masker, Joinuskop

Masker Malinka
Resultaat: 100 EUR

Masker van de Malinka, Mali

Masker
Resultaat: 100 EUR

Masker van de Dam, Liberia

Jaguarmasker
Resultaat: 100 EUR

Jaguarmasker van de Bidyogo, Guinee

Bronzen beeld
Resultaat: 97,5 EUR

bronzen hazewindhond op sokkel H.75cm

Bronzen beeld
Resultaat: 97,5 EUR

bronzen hazewindhond op sokkel H.75cm.

mannelijke boeddha
Resultaat: 80 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: mannelijke boeddha, op marmeren sokkel

bronzen beeld
Resultaat: 80 EUR

bronzen sculpture, vrouw aan het water halen.

Bronzen beeld
Resultaat: 65 EUR

bronzen sculpture voorstellend varken

Mannenkop van klei
Resultaat: 60 EUR

Geboetseerde mannenkop van klei, van P.J.M.C. Crimpen

balletdanseres
Resultaat: 50 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres, op maremeren sokkel

ballet danseres
Resultaat: 40 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw