Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

 

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
2835 Resultaten
Kavel: 1

Ameth. Bril. hanger

Startprijs 250 EUR

Ovale hanger GG 750/000 met briljant 0.48 crt. en een ovale amethist. L. 3.7 cm., 5.3 gr,


Kavel: 2

Ameth. Bril. oorclips

Startprijs 450 EUR

Oorstekers/clips GG 750/000 bezet met briljant 0.72 crt.en een ovale amethist. 8 gr.. Oorstekers passen bij de hanger.


Kavel: 3

WG Collier + armband

Startprijs 950 EUR

WG 585/000 set bestaande uit een armband L.19 cm. en een collier L.42 cm. beide bezet met een ametist en 2 briljantjes. 24.8 gr.


Kavel: 4

Armband PL.. amet./brilj.

Startprijs 1.300 EUR

Armband PL 950/000 bezet met een amethist en briljant,L.19.5 cm.26.7 gr.


Kavel: 5

Ring WG ameth.

Resultaat: 600 EUR

Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.


Kavel: 6

Brilj.armband WG

Startprijs 2.400 EUR

Armband WG 585/000 bezet met 120 diamant-carrees 4.08 crt.W/SI, L 19.2 cm.,18.8 gr.


Kavel: 7

Design brilj.ring WG/GG

Startprijs 700 EUR

Design ring WG/GG 750/000 met 21 briljanten, geel/VSI-SI ,72 briljanten l.get..W.-W/VSI-SI ., 35 briljanten cognac/VSI-SI , 1.30 crt. Ø53 onderkant open, 11.8 gr. Met GLA-expertise van 6099.- dollar.


Kavel: 8

Smaragd/brilj./emaille broche

Startprijs 680 EUR

Mooie broche RG/WG 560/000 met een smaragd cabochon 5x4 mm.,emaille en diamanten 0.50 crt.W/SI., L.88 mm.,14.1 gr.


Kavel: 9

Smaragd/robijn/diam. broche

Startprijs 3.500 EUR

Mooie broche RG 560/000 bezet met een ovale smaragd cabochon 17x11 mm.,34 kleine gefacceteerde smaragden,2 smaragd cabochons 4 en 5 mm.,18 ovaal gefacceteerde robijnen in een goede kleur, L.5 mm.,3 di...


Kavel: 10

Art-deco broche GG/WG diam.

Startprijs 1.500 EUR

Art-deco broche GG/WG 585/000 bezet met 7 diamanten(oud slijpsel) 0.70 crt.L..get.W-W/SI-PI en diamanten 0.50 crt.W/SI-PI, L.68 mm.,6.0 gr.


Kavel: 11

Zilveren kandelaar

Resultaat: 220 EUR

Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U


Kavel: 12

2 Zilveren lepeltjes

Startprijs 20 EUR

Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G


Kavel: 13

Zilveren horlogekast 18e eeuw

Resultaat: 110 EUR

Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G


Kavel: 14

Zilveren sigarettendoos

Resultaat: 100 EUR

Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.


Kavel: 15

Taartschep zilver

Startprijs 80 EUR

Antieke Franse zilveren taartschep met ivoren heft 835/000 107gr. 30cm. Cond.: G


Kavel: 16

Zilveren taartschep

Startprijs 75 EUR

Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U


Kavel: 17

Tas met zilveren beugel

Startprijs 500 EUR

Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G


Kavel: 18

Zilveren kraankan, meloenvorm

Startprijs 1.500 EUR

Zilveren kraantjeskan in de vorm van een meloen eind 19e eeuw, met brander en beenderen kraantje. 925/000 1748gr. 29x21x18cm. Cond.: G.


Kavel: 19

6 Zilveren lepeltjes

Resultaat: 35 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G


Kavel: 20

Kralentas met zilv. beugel + haak

Startprijs 550 EUR

Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G


Kavel: 21

Diverse bestekdelen

Startprijs 40 EUR

Lot divers bestek waaronder enkele zilveren delen.


Kavel: 22

2 Zilveren lepeltjes

Startprijs 10 EUR

2 Zilveren lepeltjes holland 835/000 14gr


Kavel: 23

Strooier in bloemvorm

Resultaat: 70 EUR

Bloemvormig zilveren theezeef. 800/000, ca. 34gr. bloem is ø6,5cm


Kavel: 24

Kristallen karaf, zilveren montuur

Resultaat: 200 EUR

Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.