Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Frederik Jacobus du Chattel, winter
Startprijs 12.000 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U

Amsterdammer
Resultaat: 6.250 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast, gesigneerd J.N. De Graaf Den Haag. Gedragen op klauwpoten, dubbelgebogen kap met openwerkt zaagwerk en gestoken toog. Uurwerk met volle kalender...

Jan te Wierik
Startprijs 5.000 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U

Brilj.designer collier WG
Startprijs 4.500 EUR

Designer collier WG 585/000 gedeeltelijk bezet met 479 briljanten ca.6.05 crt. W/SI, L.44.5 cm.,55.96 gr.

Jules Steiner A17
Startprijs 4.250 EUR

Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: G

L.65 cm

Klipoorst.brilj.WG
Startprijs 3.800 EUR

Klipoorstekers WG 750/000 bezet met 58 briljanten ,5.0 crt.TW/VSI, L 345 mm.,14.7 gr.

Jan te Wierik
Resultaat: 4.250 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U

Smaragd/robijn/diam. broche
Startprijs 3.500 EUR

Mooie broche RG 560/000 bezet met een ovale smaragd cabochon 17x11 mm.,34 kleine gefacceteerde smaragden,2 smaragd cabochons 4 en 5 mm.,18 ovaal gefacceteerde robijnen in een goede kleur, L.5 mm.,3 di...

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245
Startprijs 3.250 EUR

J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.

Armband + ring, parels
Startprijs 3.250 EUR

Armband GG 750/000 bezet met pareltjes, L. 19 cm., 76.8 gr, hierbij een bijpassende ring Ø56, 12.5 gr.

Kämmer & Reinhardt, Nr. 101
Startprijs 3.100 EUR

Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie

Googly, Hertel & Schwab
Startprijs 3.000 EUR

Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.

Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startprijs 2.900 EUR

Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.

J. Holtrop
Startprijs 2.500 EUR

Jan Holtrop (Holtrup) (Lemmer 1917 - Hilversum), olieverf op linnen, landschap met paardenspan en korenschoven 60x100cm. Cond.: U

Schilderij met poezen, vergulde lijst
Resultaat: 2.250 EUR

Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G

Brilj.armband WG
Startprijs 2.400 EUR

Armband WG 585/000 bezet met 120 diamant-carrees 4.08 crt.W/SI, L 19.2 cm.,18.8 gr.

Brilj.ring WG
Startprijs 2.300 EUR

Ring WG 750/000 bezet met briljant, 5.25 crt. Ø52, 11.7 gr.

J.H.B. Koekoek
Resultaat: 2.250 EUR

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G

Briljant klipoorst. WG
Startprijs 2.200 EUR

Klipoorstekers WG 585/000, bezet met 30 briljanten, 3.0 crt. W/SI-PI, L.30 mm., 9.6 gr.

Kenneth MacKenzie, boerenerf
Startprijs 2.000 EUR

Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 2.000 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, expressieve compositie met fantasiefiguren 57x70cm. Cond.: U

Parel-brilj.oorringen
Startprijs 1.800 EUR

Oorhangers RG/GG/WG 560/000 ieder met 5 natuurparels 3-4.5 mm.,4 briljanten totaal 0.30 crt.W/SI en 80 diamanten 0.50 crt. W/SI Ø22 mm., 12.2 gr.

Kapitaal Schwarzwald klokkenstel
Startprijs 1.750 EUR

Kapitaal Schwarzwald klokkenstel van groot formaat met zijstukken. Geëboniseerd hout met met bijzonder snijwerk van vogels, eikebladeren en een vos. Uurwerk is in tact. Klok is 64x52x29cm. Zijstukken ...