Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

20 Munten 5 cent 1957-1990 (Ned. Ant.)
Resultaat: 9 EUR

Twintig Munten van 5 cent (Nederlandse Antillen) uit 1957 (PR), 1962 (FDC), 1963 (PR), 1965 (FDC), 1967 (FDC), 1970 (FDC), 1971 (FDC), 1974 (FDC), 1975 (FDC), 1976 (P/FDC), 1977 (P/FDC), 1978 (FDC), 1...

22 Munten 1/4 gulden en 25 cent 1957-1990 (Ned. Ant.)
Resultaat: 9 EUR

22 Munten (Nederlandse Antillen) waarvan 8 munten van 1/4 gulden uit 1957 (ZF), 1960 (ZF+), 1962 (ZF), 1963 (ZF), 1965 (P/FDC), 1967 (ZF/P), 1967 ster (PR), 1970 (FDC). 14 Munten van 25 cent uit; 1970...

2,5 Gulden 1964 (Ned. Ant.)
Resultaat: 9 EUR

Munt van 2,5 gulden (Nederlandse Antillen) uit 1964

2,5 Gulden 1944 (P) Suriname
Resultaat: 9 EUR

Munt van 2,5 gulden (Suriname) uit 1944 in P conditie.

16 Munten 1 cent 1857-1945 (Ned. Indië)
Resultaat: 9 EUR

Zestien munten (Nederlands Indië) van 1 cent uit 1857 (ZF+), 1896 (FR/ZF), 1897 (ZF-), 1898 (PR/FDC), 1914 (ZF/PR), 1920 (PR+), 1926 (ZF), 1929 (ZF/P), 1936 (ZF+), 1937 (ZF+), 1938 (ZF), 1939 (ZF), 19...

Wekkertje
Resultaat: 8 EUR

Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 5 EUR

J. van de Linde, aquarel op papier, La Serre La Begonie 60x45cm. Cond.: G

Tara, vrouwelijk naakt
Resultaat: 5 EUR

Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 5 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U

Klapstoeltje
Resultaat: 5 EUR

Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 5 EUR

Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G

Koffiepot
Resultaat: 5 EUR

Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.

3 Delen kristal
Resultaat: 5 EUR

3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G

Bloemenhanger
Resultaat: 5 EUR

Porseleinen bloemenhanger gemerkt Rudolfstadt Duitsland. Gedecoreerd met bloemen en diverse barokmotieven 12xø16cm. Cond.: G

Divers kristal/glas
Resultaat: 5 EUR

6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G

3 Miniatuurtjes
Resultaat: 4 EUR

3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G

21 Munten 2,5 gulden 1969-1992
Resultaat: 3 EUR

21 Munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1969, 1970, 1971, 1972, 1978, 2x 1979 (1x FDC), 2x 1980, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 2x 1988, 1989, 1990 (UNC), 1991 (UNC), 1992 (UNC)

5 Cent 1980 Misslag
Resultaat: 2 EUR

Munt van 5 cent uit 1980, misslag.

2 Bloempotten
Resultaat: 1 EUR

2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G

3 Imari bordjes
Resultaat: 1 EUR

Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G