Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdammer
Resultaat: 6.250 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast, gesigneerd J.N. De Graaf Den Haag. Gedragen op klauwpoten, dubbelgebogen kap met openwerkt zaagwerk en gestoken toog. Uurwerk met volle kalender...

Jan te Wierik
Resultaat: 4.250 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U

Schilderij met poezen, vergulde lijst
Resultaat: 2.250 EUR

Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U

J.H.B. Koekoek
Resultaat: 2.250 EUR

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G

Koffer met 50 Rembrandt munten
Resultaat: 2.100 EUR

Schitterende collectie van de 50 beroemdste schilderijen van Rembrandt uitgevoerd in 925/000 zilver. Elke penning weegt ca. 66gr. en het geheel is opgeborgen in de originele houten koffer. Meer dan 3k...

Eiken kabinet
Resultaat: 1.900 EUR

Antiek eiken gebogen kabinet ca. 1790 Holland. Getoogde deuren en mooie kwaliteit houtsnijwerk, Louis Quinze 243x187x60cm. Cond.: G

Danziger boekenkast
Resultaat: 1.850 EUR

Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeld...

Evert Moll
Resultaat: 1.750 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G

93 Delen zilver bestek
Resultaat: 1.600 EUR

93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Eikenhouten kuifkabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

Brilj.klapcreolen WG
Resultaat: 1.100 EUR

Klapcreolen WG 585/000 beide met aan een zijde briljanten 1.25 crt. andere zijde zwarte briljanten 0.80 crt. en briljanten 0.45 crt.W/SI L.18 mm.,8.1 gr.

Zilveren bouilloir
Resultaat: 1.000 EUR

Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.

Metalen kroonluchter
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G

Haantjesklok
Resultaat: 1.000 EUR

Originele haantjesklok met schotelplaat en draadslinger, Frankrijk 1780-1790, Handdruk als symbool van broederschap (Franse revolutie). Fraai gerestaureerd, goedlopend/slaand.Op wijzerplaat gemerkt:D...

M. de Jongere, havengezicht
Resultaat: 950 EUR

Marinus de Jongere (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, het witte huis te Rotterdam (ooit het hoogste gebouw van Rotterdam) 40x50cm. Cond.: G

Brilj.ring WG
Resultaat: 900 EUR

Designer ring WG 585/000 bezet met briljanten en diamant-baquettes 1.50 crt. l.get.W-W/SI-PI., ø 54, 5.9 gr.

Danziger bureau
Resultaat: 900 EUR

Danziger barokstijl eikenhouten bureau ca. 1910. Wortelnoten panelen, geheel met zeer fraai snijwerk. Zeldzaam meubel 78x178x84cm.

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 900 EUR

Antiek mahoniefineer gebogen Hollands kabinet ca. 1800. Louis Quinze stijl in goede staat 244x161x48cm. Cond.: G

Zilveren servies
Resultaat: 875 EUR

Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U

Meissen, streublümchen
Resultaat: 850 EUR

Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U

Corneille, litho
Resultaat: 800 EUR

Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G

Hollandse panelenkast
Resultaat: 800 EUR

Hollandse 18e eeuwse 4-deurs panelenkast van massief eiken. Front met paneeldeuren, deels met palisanderhout opgelegd. Kast is geheel staand op zwarte bolpoten onder met 1 lade. Kast heeft antieke slo...

Armband GG saffier/brilj.
Resultaat: 750 EUR

Armband GG 585/000 bezet met 21 ovaal gefacceteerde saffieren in zeer goede kleur en diamant-baquettes 0.70 crt. W/SI, L.

Friese stoelklok
Resultaat: 750 EUR

Antieke Hollandse Friese stoelklok ca. 1800 met originele beschildering, gewichten etc. in zeer goede staat 67x42x23cm. Cond.: U

2 Kasteel stoelen
Resultaat: 750 EUR

Twee Danziger barokstijl armleunstoelen ca. 1910. 1x damesstoel en 1x herenstoel.

Ring WG ameth.
Resultaat: 600 EUR

Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.

Ring GG rozesaffier/tanzaniet
Resultaat: 600 EUR

Keerbare ring GG 750/000, een zijde met tanzaniet 0.56 crt,en briljant, andere zijde roze saffier 0.51 crt. en briljant.Totaal 0.46 crt.ø51

Zilveren kan
Resultaat: 600 EUR

Zilveren geribte kan met deksel, waarschijnlijk Spanje, H.35 cm. xø 15 cm.

August W. van Voorden
Resultaat: 600 EUR

August Willem van Voorden (1881 - 1921 Rotterdam), wordt ook wel de Breitner van Rotterdam genoemd, olieverf op linnen, de maaskant 20x24cm. Cond.: G

Eethoek tafel + 4 stoelen
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame eethoek van massief ebbenhout ca. 1920 Azië (Indonesië). Stoelen met Queen-Anne poten en getorste rugleuningen met snijwerk 110x45x51cm. Achthoekige tafel met compleet opengewerkte rand met b...

Mahonie 2-deurs kastje
Resultaat: 600 EUR

Antiek mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 600 EUR

Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...

Zilveren theeservies
Resultaat: 560 EUR

Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl, 925/000, ca. 845gr. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 550 EUR

Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule 1850
Resultaat: 550 EUR

Antieke bronzen vuurvergulde Franse pendule met emaille wijzerplaat ca. 1840. Voorstelling van een bloemenverkoopster met bloemenmand. 43x31x12cm. Cond.: U

Franse bronzen pendule
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850. Uurwerk gestempeld met medaille D'argent. Edelman met paard. Rijkelijk gedecoreerd met vuurvergulde voorwerpen (mand, hamer enz.) Louis Seiz...

Engels kabinet
Resultaat: 550 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.

Zilveren theeservies
Resultaat: 525 EUR

Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U

Zilveren cabaret
Resultaat: 500 EUR

ZIlveren cabaret op bewerkte pootjes, Chester gekeurd 1840. ca. 750gr.

Ring GG/citrien/saffier/brilj.
Resultaat: 480 EUR

Ring GG 585/000 bezet met gefacceteerde citrien(kussenvorm) gefac.gele saffieren en briljanten 0.36 crt. W/SI, ø 55, 10.9 gr.

M. de Jongere, aquarel
Resultaat: 475 EUR

Marius de Jongere (Amsterdam 1912 - 1977 Rotterdam), aquarel op papier, gezicht op de Bergse plas te Hillersberg bij Rotterdam 70x30xcm. Cond.: G

Porseleinkast, klein model
Resultaat: 475 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G

Jan Hoogsteijns, "Augustus"
Resultaat: 450 EUR

Jan Hoogsteijns (Beverloo 1935 -), o.a. museum van Schone kunsten in Bergen, olieverf op linnen, titel "Augustus" 50x70cm. Cond.: G

G. Sedatis Grosser. stilleven
Resultaat: 450 EUR

Gisela Sedatis-Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel, vaas met bloemen en paradijsvogel 36x50cm. Cond.: U

Wijnands
Resultaat: 450 EUR

J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G

Marmeren klokkenstel
Resultaat: 450 EUR

Antiek 3-delig pendulestel van marmer met brons ca. 1880. Frankrijk, Louis Seize 2e periode. Gestempeld F. marti Paris Medialle D'or. In zeer goede staat 44x22x12cm. en 28x10x10cm. Cond.: U

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 450 EUR

Vuurvergulde pendule 1e helft 19e eeuw met zittende edelman. Slinger mist H.: 44,5cm.

Buffet
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder groot buffet ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk 175x222x58cm. Cond.: U

Bureau + Stoel
Resultaat: 450 EUR

Antiek eikenhouten bureau (116x110x66cm.) ca. 1900 met bijbehorende stoel (89x62x66cm.) in Engelse tudor stijl (16e eeuw). Rolluikbureau met veel snijwerk en lijstenwerk. Stoel bekleed met velours. Co...

12 Kop &13 Schotels
Resultaat: 450 EUR

9 Chine de Commande kop en 12 schotels 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. Schotels zijn gaaf, 5 kopjes zijn gaaf, 4 kopjes met minimalen randschilfers ø11,4cm. en ø7,3cm. Cond.: G T...

Trekpotje
Resultaat: 450 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U

Biedermeier stijl zitbank
Resultaat: 440 EUR

Notenhouten Art Deco zitbank op gebogen poten met zwart afgezet. En met witte stoffering ca. 1920 98x160x50cm. Cond.: G

Franse tafelklok
Resultaat: 425 EUR

Zeer decoratieve Franse tafelklok, 1e helft 20e eeuw,notenhout met bronzen ornamenten.Zijkanten van de klok met glas, wijzerplaat met witte cartouches waarop kobaltblauwe Romeinse cijfers.Gemerkt: Mon...

Kruisvoet kabinet
Resultaat: 425 EUR

Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G

6 Chinese borden
Resultaat: 425 EUR

Zes Chinese borden 18e eeuw ca. 1750 met paradijsvogels en tempel gedecoreerd. Zeldzaam, kleine randschilfers.

Ketting+hanger WG sultanite
Resultaat: 400 EUR

Ketting WG 585/000, L,50 cm., 1.8 gr., waaraan een hanger WG/750/000 bezet met een sultanite 7.02 crt. en briljant 0.15 crt.L 3 cm. Steen is groen bij licht in donker kleurt hij paars.

Ring WG
Resultaat: 400 EUR

Ring WG 750/000 bezet met briljant totaal ca. 1.0 crt. ø 52

Arnout van Gilst
Resultaat: 400 EUR

Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - 1982), olieverf op linnen, zicht op Dordrecht 50x70cm. Cond.: G

Kolompendule ca. 1870
Resultaat: 400 EUR

Antiek Franse kolompendule 19e eeuw van notenhout met inlegwerk. Vuurvergulde ornamenten en capitellen. Emaille wijzerplaat, uurwerk gemonogrammeerd G.A. 51x26x15cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Antiek eikenhouten Friese staartklok ca. 1800. geheel origineel met figuren en beschildering. Bevat mechaniek met in de toog een bewegende putto met trompet 141x36x21cm. Cond.: U

12 Kopjes
Resultaat: 400 EUR

12 Chine de Commande kopjes 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. 6 Kopjes met minimale chips 6xø6cm. Cond.: G

Sovereigns of Europe 1976 complete set
Resultaat: 380 EUR

Complete set van 10 munten en plaque van sterling zilver van de "Sovereigns of Europe" uit 1976. Gehele set compleet in luxe display incl. documentatie. De munten zijn 925/000 en wegen 45gr. De plaque...

Zilveren zoutvat
Resultaat: 375 EUR

Zilveren zoutvat in barokstijl, Hollands gekeurd 19e eeuw (in de stijl van de 17e eeuw) ca. 163gr.

Pendulestel
Resultaat: 375 EUR

Kapitaal 3 delig klokkenstel, Frankrijk 1880, bronskleurig. Bestaande uit een klok op marmeren voet voorstellend een mucicerende dame met harp, en 2 bokaal vazen met engelen figuren.(dame mist stukje ...

Bronzen koro
Resultaat: 375 EUR

Bronzen Japanse cloisonne wierookbrander op driepoot, met tempelhond ,eind 19e eeuw. 42xø28cm. Cond.: U

Zilveren koffiekan
Resultaat: 350 EUR

Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U

Xeno Münninghof
Resultaat: 350 EUR

Xeno Münninghof (1873 Deventer - 1944 Barneveld), olieverf op linnen, heidelandschap met vennen 40x60cm. Cond.: G

G.J.H. Poggenbeek, koeien
Resultaat: 350 EUR

G.J.H. Poggenbeek 1887 (1853 Amsterdam - 1903 Amsterdam), olieverf op paneel, landschap met koeien 32x24cm. Cond.: U

Monogram
Resultaat: 350 EUR

Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R

Schilderij, Mori Kinsen
Resultaat: 350 EUR

Kichigoro Mori Kinsen (1888 - 1959 Japan), olieverf op linnen, wilde rivier 64x95cm. Cond.: U

Wim Izaks
Resultaat: 350 EUR

Wim Izaks (Eibergen 1950 - 1989 Enschede), acryl op paneel, absctracte compositie 65x90cm. Cond.: U

Notenhouten vertico
Resultaat: 350 EUR

Notenhouten tweedeurs vertico met volle zuilen ca. 1880. Wegdraaiende deuren met wortelnoten fineer, vertico is geheel gerestaureerd 141x103,5x52cm. Cond.: G

6 Borden, Quilong
Resultaat: 350 EUR

Zes 8-hoekige Queng Long (Chinees imari) borden 18e eeuw. Compleet handbeschilderd met landschapsdecor en een vissende man aan het water. Rand met bloemmotief. Alles tevens met goudverf beschilderd. 1...

Ketting met Citrin/brilj.hanger
Resultaat: 340 EUR

Ketting GG 585/000,L. 45 cm, waaraan een hanger GG/WG 585/000 bezet met een rechthoekige gefacceteerde citrien 4.68 crt. in goede kleur en diamanten 0.25 crt.W/SI, L 26 mm.6.1 gr.

Ring GG smaragd/diam.
Resultaat: 325 EUR

Ring GG 750/000 bezet met een smaragd en 8 roosdiamantjes,Ø54, 9 gr.

Biedermeier vitrine
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten Biedermeier tweedeurs vitrinekastje ca. 1820 (Duits) met twee beglaasde deuren 164x120x50cm. Cond.: G

Jan Cossaar, kerkinterieur
Resultaat: 300 EUR

Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), aquarel op papier, gezicht op een kerkingang met figuren 35x27cm. Cond.: U

Henk Schuring
Resultaat: 300 EUR

Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G

Vossenjacht
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd (B. Krautel?), olieverf op paneel in baroklijst, vossenjacht 40x20cm. Cond.: U

Scheepstelescoop
Resultaat: 300 EUR

Antieke scheeps-telescoop van koper met opschrift "Presented to the pupils of the R.M.I.B. for their instruction and amusement by Bro. Walter F. Potter P.M. 1260 april 1907". gemaakt door H.H. Sharlan...

Friese staartklok
Resultaat: 300 EUR

Antieke Friese staartklok met eiken kast vroeg 19e eeuw. Originele beelden en beschildering op de wijzerplaat (wekkerstand) 130x35x21cm. Cond.: G

Danziger eettafel
Resultaat: 300 EUR

Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.

Kussenkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse kussenkast midden 20e eeuw van eikenhout deels met palisander opgelegd. Kop met drie uitgewerkte leeuwekoppen. Kast heeft tevens drie uitgewerkte ranken met druivenmotief. Onder met 2 lades ...

Eiken vitrine
Resultaat: 300 EUR

Zware oude eikenhouten vitrine kast ca. 1920, met inlegwerk op de kollijst en deuren. De opzet heeft halfronde zijkanten met bolglas. Midden voor 1 deur met glas, onderkant heeft een deur. 197x147x48c...

Mahoniehouten dressoir
Resultaat: 300 EUR

Groot mahoniehouten dressoir eind 20e eeuw in Franse stijl. 4 Deuren, 4 lades, brons beslag en houtsnijwerk. Kwaliteitsmeubel 106x227x61cm.

Bronzen buste, Jezus
Resultaat: 300 EUR

Antieke bronzen buste van Jezus, gesigneerd Eugene Marioton (Frankrijk) 19e eeuw 24x12x12cm. Cond.: U

Rosenthal servies
Resultaat: 300 EUR

Rosenthal 6-persoons servies "Classic Rose". Koffie-, thee- en gebaksservies. 35 delig Cond.: U

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 280 EUR

Apart Hollands zilveren peper en zoutstel midden 20e eeuw, echtpaar met Markense kledendracht., 925/000, ca. 176gr. H:8,5cm. Cond.: G

Meissen halsvaas, verguld
Resultaat: 280 EUR

Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 275 EUR

Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G

Zilveren wijnkelk
Resultaat: 275 EUR

Antieke zilveren wijnbeker, handgegraveerd MT. ABJ, Haag. groot keur 835/000, ca. 104gr., 9xø7,5cm. Cond.: U

Duits gezangboek, zilver beslag
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam kerkelijk gezangboek barok Anno 1744 Duitsland. "Der Grosse baumgarten abgekurzt in grossen druk, Darum Monasterii Westphal F.E.B. de Fürstenberg Vicarius Generalis". Met 12 barok gravures en...

Franse tafel met marmeren blad
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse Art Nouveau tafel met marmeren blad (ovaal) ca. 1900. Voet bestaat uit een grote engel, goud beschilderd.

Ronde tafel + 4 stoelen
Resultaat: 275 EUR

Antieke mahoniehouten biedermeier eethoek ca. 1860 Holland. Geschulpt blad. Stoelen zijn van latere datum (velours bekleding) Tafel: 76xø95cm. Stoelen: 95x51x46cm. Cond.: G