Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ameth. Bril. hanger
Startprijs 250 EUR

Ovale hanger GG 750/000 met briljant 0.48 crt. en een ovale amethist. L. 3.7 cm., 5.3 gr,

Ameth. Bril. oorclips
Startprijs 450 EUR

Oorstekers/clips GG 750/000 bezet met briljant 0.72 crt.en een ovale amethist. 8 gr.. Oorstekers passen bij de hanger.

WG Collier + armband
Startprijs 950 EUR

WG 585/000 set bestaande uit een armband L.19 cm. en een collier L.42 cm. beide bezet met een ametist en 2 briljantjes. 24.8 gr.

Armband PL.. amet./brilj.
Startprijs 1.300 EUR

Armband PL 950/000 bezet met een amethist en briljant,L.19.5 cm.26.7 gr.

Ring WG ameth.
Resultaat: 600 EUR

Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.

Brilj.armband WG
Startprijs 2.400 EUR

Armband WG 585/000 bezet met 120 diamant-carrees 4.08 crt.W/SI, L 19.2 cm.,18.8 gr.

Design brilj.ring WG/GG
Startprijs 700 EUR

Design ring WG/GG 750/000 met 21 briljanten, geel/VSI-SI ,72 briljanten l.get..W.-W/VSI-SI ., 35 briljanten cognac/VSI-SI , 1.30 crt. Ø53 onderkant open, 11.8 gr. Met GLA-expertise van 6099.- dollar.

Smaragd/brilj./emaille broche
Startprijs 680 EUR

Mooie broche RG/WG 560/000 met een smaragd cabochon 5x4 mm.,emaille en diamanten 0.50 crt.W/SI., L.88 mm.,14.1 gr.

Smaragd/robijn/diam. broche
Startprijs 3.500 EUR

Mooie broche RG 560/000 bezet met een ovale smaragd cabochon 17x11 mm.,34 kleine gefacceteerde smaragden,2 smaragd cabochons 4 en 5 mm.,18 ovaal gefacceteerde robijnen in een goede kleur, L.5 mm.,3 di...

Art-deco broche GG/WG diam.
Startprijs 1.500 EUR

Art-deco broche GG/WG 585/000 bezet met 7 diamanten(oud slijpsel) 0.70 crt.L..get.W-W/SI-PI en diamanten 0.50 crt.W/SI-PI, L.68 mm.,6.0 gr.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 220 EUR

Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U

2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 20 EUR

Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G

Zilveren horlogekast 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 100 EUR

Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.

Taartschep zilver
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse zilveren taartschep met ivoren heft 835/000 107gr. 30cm. Cond.: G

Zilveren taartschep
Startprijs 75 EUR

Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U

Tas met zilveren beugel
Startprijs 500 EUR

Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G

Zilveren kraankan, meloenvorm
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren kraantjeskan in de vorm van een meloen eind 19e eeuw, met brander en beenderen kraantje. 925/000 1748gr. 29x21x18cm. Cond.: G.

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G

Kralentas met zilv. beugel + haak
Startprijs 550 EUR

Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G

Diverse bestekdelen
Startprijs 40 EUR

Lot divers bestek waaronder enkele zilveren delen.

2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 10 EUR

2 Zilveren lepeltjes holland 835/000 14gr

Strooier in bloemvorm
Resultaat: 70 EUR

Bloemvormig zilveren theezeef. 800/000, ca. 34gr. bloem is ø6,5cm

Kristallen karaf, zilveren montuur
Resultaat: 200 EUR

Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.

93 Delen zilver bestek
Resultaat: 1.600 EUR

93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...

Parelcollier
Startprijs 225 EUR

Parelcollier,ø 8mm., L.63cm.,schelp sluiting GG 585/000.

Parelcollier
Startprijs 675 EUR

Akoya parel collier, 3-rijig.,160 parels ø6mm., L. 43 cm. Sluiting WG 585/000 bezet met een parel en 10 saffieren.

Parelring
Startprijs 95 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een parel.,ø 55, 4.2 gr.

Parelring
Startprijs 65 EUR

Ring GG 585/000 hoefijzermodel, waarin een parel.,ø55, 2.5 gr.

Parel/Bril. Oorstekers
Startprijs 500 EUR

Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant 0.40 crt. en een parel. 4.1 gr. ø1.1 cm.

Parelcollier. Slot/robijn
Startprijs 210 EUR

Akoya parelcollier, L. 45 cm., sluiting WG 750/000 bezet met een robijn

GG Camee
Startprijs 225 EUR

Broche camee, GG750/000 kan ook als hanger gedragen worden. L.3.8 cm.

GG Broche dia./onyx
Startprijs 325 EUR

Broche GG 585/000 met onyx en diamanten. 0.11 crt.ø 3cm., 10gr.

Broche met steentjes
Startprijs 275 EUR

Broche GG 750/000 gematteerd, bezet met steentjes(zirkonia). 8.3 gr.

Broche met bril.
Startprijs 260 EUR

Broche GG 585/000 bezet met 3 brilanten 0.20 crt.L.6cm., 5 gr.

Broche,GG
Startprijs 290 EUR

Broche GG 750/000 in de vorm van een blad. 7.5 gr. L 8 cm.

Zilveren theeservies
Resultaat: 550 EUR

Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 75 EUR

Twee antiek Hollandse zilveren vleesvorkjes, maker J + S II in originele doos. 835/000 33gr. L.:13cm. Cond.: U

Kristallen bokaal, zilveren rand
Startprijs 45 EUR

Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U

Bonbon schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Antiek glazen bonbonschaaltje met zilveren rand, v. Kempen. 835/000, 262 gr., 2 x ø16cm. Cond.: U

Tas met zilv. beugel + ketting
Resultaat: 150 EUR

Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren beugeltas met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 ,102gr. 14cm. Cond.: U

Zilveren soezenmand
Startprijs 550 EUR

Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U

Sigaretten etui
Startprijs 80 EUR

Engels zilveren sigarettenetui uit de 30-er jaren. 925/000, ca. 82gr. 8,5x7cm. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 200 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G

Zilveren hengselmand
Startprijs 750 EUR

Kapitale zwaar zilveren gedreven hengselmand op voet 835/000 ca. 597gr. 8xø28cm. Cond.: U

2 Zilveren zoutvaatjes
Startprijs 100 EUR

Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Startprijs 100 EUR

Ovaal kristallen bonboniere met hollands zilveren hengsel, van Kempen 835/000 20x13cm. Cond.: G

Dienblaadje
Startprijs 200 EUR

Ovaal zilveren dienblad met wortelnoten bodem. Hollands zilver 1922. 900/000 . 2,5x31x22cm. Cond.: G

Bijbel met zilv. sloten
Startprijs 290 EUR

Bijbel,met diverse etsen. "De Gansche Heilige Schrift",zijkanten verguld. Met zilveren sloten.

2 Zilveren kandelaartjes
Startprijs 60 EUR

Sterling zilveren kandelaartjes. 925/000 5,5cm. Cond.: U

Rhodoniet collier
Startprijs 325 EUR

Rhodoniet collier,L 42cm., met vlinderslot en 53 GG 585/000 tussenbolletjes.

Collier, parelmoer/goudsteen
Startprijs 275 EUR

Collier gemaakt van goudsteen en parelmoer, 12 GG 585/000 tussenbolletjes en GG 585/000 bolsluiting , waaraan eenGG 585/000 hanger bezet met diamant..L 42cm.

Collier
Startprijs 275 EUR

Collier van calciet,maansteen en gesneden been, 20 GG 585/000 tussenbolletjes en sluiting GG 585/000, L 41-45 cm. waaraan een hanger

Amethist collier
Startprijs 250 EUR

Facet geslepen amethist collier,met 750/000 WG bolslot, en hanger bezet met briljant. L.41 cm.

Oorstekers WG met bril.
Startprijs 120 EUR

Oorstekers WG 585/000 met briljant

Memoryring bril.
Startprijs 400 EUR

Memory ring WG 585/000 met briljant 0.85 crt., ø59, 4.3 gr.

Rozetring Bril.
Startprijs 525 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met briljant . ø57, 3.3 gr.

WG Ring, Bril.
Startprijs 110 EUR

Ring WG 585/000 in S -vorm, bezet met een briljantje. Ø50, 2.2 gr.

WG Rozetring bril.
Startprijs 1.150 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.84 crt. ø 52, 3.4 gr.

WG Ring met bril.
Startprijs 140 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een briljant. Ø51, 3 gr.

Solitair ring Bril.
Startprijs 160 EUR

Solitair ring WG 585/000 bezet met een briljant 0.10 crt.,ø53, 2.2 gr.

GG Solitairring
Startprijs 325 EUR

Solitairring GG 585/000 bezet met een briljant 0.18 crt.(Engelse zetting), ø55, 4.2 gr.

Zilveren ei met afbeelding
Startprijs 160 EUR

Mooi bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 262gr., 9xø5cm. Cond.: U

Suikercoupe, zilv. voet
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G

2 Miniatuur hondjes
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniatuurhondjes 925/000, ca. 28gr. Cond.: U

Flacon met gouden dop
Startprijs 200 EUR

Parfum flacon met gouden dop.Dopje is beschadigd. (binnenstopje zit erbij) H. 12 cm.

Zilveren bouilloir
Resultaat: 1.000 EUR

Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.

Zilveren servies, parelrand
Startprijs 1.100 EUR

4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G

Bonbonniere, zilv. voet
Startprijs 110 EUR

Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G

Schaaltje
Startprijs 70 EUR

Bijzonder mooi zilveren schaaltje op pootjes. De bovenzijde voorzien van florale motieven. 800/000, ca. 67gr. ø11cm. Cond.: U

Zilveren suikerstrooilepel
Startprijs 175 EUR

Prachtige antieke zilveren suikerstrooilepel 1892. MT: Daniël v. Outhorst Amsterdam. 835/000 ca. 83gr. 22cm. Cond.: U

Zilveren tafelbel
Startprijs 280 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelbel, MT: Lang & Koops Rotterdam 1850. 835/000 ca. 200gr. 18xø9cm. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje, ovaal
Startprijs 220 EUR

Ovaal zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak, jaarletter T 1929. 835/000 7,5x19x13cm. Cond.: R

Bonbonniere, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 240 EUR

Ronde zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak eind 20e eeuw. 835/000 8,5xø15,5cm. Cond.: G

Ring GG saffier/briljant
Startprijs 600 EUR

Keerbare ring GG 750/000, ene zijde bezet met briljant 0.55 crt., andere zijde saffier 0.35 crt.,ø54

Ring GG saffier/smaragd
Startprijs 750 EUR

Keerbare ring GG 750/000, een zijde briljant en saffier 0.6 crt. andere zijde briljant en smaragd 0.6 crt.
Totaal brljant 0.6 crt., ø50

Ring GG rozesaffier/tanzaniet
Resultaat: 600 EUR

Keerbare ring GG 750/000, een zijde met tanzaniet 0.56 crt,en briljant, andere zijde roze saffier 0.51 crt. en briljant.Totaal 0.46 crt.ø51

Ring WG/saffier/robijn
Startprijs 680 EUR

Keerbare ring WG 750/000 een zijde saffier 0.87 crt. en briljant, andere zijde robijn 1.12 crt. en briljant. Totaal briljant 0.3 crt. ø56

Klipoorst.brilj.WG
Startprijs 3.800 EUR

Klipoorstekers WG 750/000 bezet met 58 briljanten ,5.0 crt.TW/VSI, L 345 mm.,14.7 gr.

Saffier/brilj.ring GG/WG
Startprijs 980 EUR

Ring GG/WG 560/000 bezet met een fijne gefacceteerde saffier ca.5 crt. in een goede kleur, 2 kleine saffier-carrees en 12 diamanten,get.W/SI-PI, Ø64, 20.7 gr.

Smaragd/brilj.ring GG/WG
Startprijs 900 EUR

Ring GG/WG 560/000 met een fijne smaragd-cabochon ca.3 crt.,in een goede kleur,en 14 diamanten W-get.W/SI-PI, Ø64, 18.8 gr.

Smaragd/brilj.oorstekers
Startprijs 1.100 EUR

Oorstekers/hangers GG/WG 585/000 met ieder 4 ovaal gefacceteerde smaragden totaal ca.3 crt. en briljanten ca.1.50 crt.fancy-brown/SI-PI, L.68 mm., 8.1 gr.

Oorstekers WG brilj.
Startprijs 1.150 EUR

Oorstekers/hangers WG 750/000 met briljant bezet 0.26 crt., L.2 cm.

Ring WG sultanite
Startprijs 520 EUR

Ring WG 750/000 bezet met een sultanite 2.38 crt. en 2 briljanten 0.40 crt., Ø 54.
Steen is groen maar kleurt in donker paars.

Ketting+hanger WG sultanite
Resultaat: 400 EUR

Ketting WG 585/000, L,50 cm., 1.8 gr., waaraan een hanger WG/750/000 bezet met een sultanite 7.02 crt. en briljant 0.15 crt.L 3 cm. Steen is groen bij licht in donker kleurt hij paars.

Ring WG brilj.
Startprijs 250 EUR

Ring WG 750/000 bezet met briljant 0.13 crt., Ø 53

Ring WG brilj.
Startprijs 300 EUR

Ring WG 750/000 bezet met 3 briljanten 0.18 crt., Ø 54

Zilveren secretaire
Startprijs 325 EUR

Zilveren secretaire met 4 deurtjes en uitklapbaar schrijfblad, midden 20e eeuw. 835/000 245gr. 16x8,5x4,5cm. Cond.: G

Zilveren chatelaine
Startprijs 800 EUR

Zilveren chatelaine bestaande uit breipendop, naaldenkoker en schaar ca. 162gr. Cond.: U

Dekselbus Spaans zilver
Resultaat: 270 EUR

Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G

12 Delen zilver
Resultaat: 120 EUR

Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G

14 Zilveren lepels
Startprijs 150 EUR

12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000, ca.145gr. Cond.: U

Zilveren strooier, Londen 1897
Startprijs 475 EUR

Zeer fraaie antieke zilveren strooier, Engeland, Londen 1897. 925/000,ca. 212gr. 23xø8cm. Cond.: G

Zilverkleurige schaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke schaal, chroom op koper, classisisme 2e periode ca. 1900. Versierd met zwanen en uitgewerkte voetjes, 25 x ø 20cm. Cond.: R

2 Zilveren zuurvorkjes
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren zuurvorkjes met getorste steel, model hanekam ca. 25gr. 13,5cm. Cond.: U