Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken kabinet
Resultaat: 1.900 EUR

Antiek eiken gebogen kabinet ca. 1790 Holland. Getoogde deuren en mooie kwaliteit houtsnijwerk, Louis Quinze 243x187x60cm. Cond.: G

Danziger boekenkast
Resultaat: 1.850 EUR

Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeld...

Eikenhouten kuifkabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

Danziger bureau
Resultaat: 900 EUR

Danziger barokstijl eikenhouten bureau ca. 1910. Wortelnoten panelen, geheel met zeer fraai snijwerk. Zeldzaam meubel 78x178x84cm.

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 900 EUR

Antiek mahoniefineer gebogen Hollands kabinet ca. 1800. Louis Quinze stijl in goede staat 244x161x48cm. Cond.: G

Hollandse panelenkast
Resultaat: 800 EUR

Hollandse 18e eeuwse 4-deurs panelenkast van massief eiken. Front met paneeldeuren, deels met palisanderhout opgelegd. Kast is geheel staand op zwarte bolpoten onder met 1 lade. Kast heeft antieke slo...

2 Kasteel stoelen
Resultaat: 750 EUR

Twee Danziger barokstijl armleunstoelen ca. 1910. 1x damesstoel en 1x herenstoel.

Eethoek tafel + 4 stoelen
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame eethoek van massief ebbenhout ca. 1920 Azië (Indonesië). Stoelen met Queen-Anne poten en getorste rugleuningen met snijwerk 110x45x51cm. Achthoekige tafel met compleet opengewerkte rand met b...

Mahonie 2-deurs kastje
Resultaat: 600 EUR

Antiek mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 600 EUR

Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...

Engels kabinet
Resultaat: 550 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.

Porseleinkast, klein model
Resultaat: 475 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G

Buffet
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder groot buffet ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk 175x222x58cm. Cond.: U

Bureau + Stoel
Resultaat: 450 EUR

Antiek eikenhouten bureau (116x110x66cm.) ca. 1900 met bijbehorende stoel (89x62x66cm.) in Engelse tudor stijl (16e eeuw). Rolluikbureau met veel snijwerk en lijstenwerk. Stoel bekleed met velours. Co...

Biedermeier stijl zitbank
Resultaat: 440 EUR

Notenhouten Art Deco zitbank op gebogen poten met zwart afgezet. En met witte stoffering ca. 1920 98x160x50cm. Cond.: G

Kruisvoet kabinet
Resultaat: 425 EUR

Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G

Notenhouten vertico
Resultaat: 350 EUR

Notenhouten tweedeurs vertico met volle zuilen ca. 1880. Wegdraaiende deuren met wortelnoten fineer, vertico is geheel gerestaureerd 141x103,5x52cm. Cond.: G

Biedermeier vitrine
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten Biedermeier tweedeurs vitrinekastje ca. 1820 (Duits) met twee beglaasde deuren 164x120x50cm. Cond.: G

Danziger eettafel
Resultaat: 300 EUR

Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.

Kussenkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse kussenkast midden 20e eeuw van eikenhout deels met palisander opgelegd. Kop met drie uitgewerkte leeuwekoppen. Kast heeft tevens drie uitgewerkte ranken met druivenmotief. Onder met 2 lades ...

Eiken vitrine
Resultaat: 300 EUR

Zware oude eikenhouten vitrine kast ca. 1920, met inlegwerk op de kollijst en deuren. De opzet heeft halfronde zijkanten met bolglas. Midden voor 1 deur met glas, onderkant heeft een deur. 197x147x48c...

Mahoniehouten dressoir
Resultaat: 300 EUR

Groot mahoniehouten dressoir eind 20e eeuw in Franse stijl. 4 Deuren, 4 lades, brons beslag en houtsnijwerk. Kwaliteitsmeubel 106x227x61cm.

Franse tafel met marmeren blad
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse Art Nouveau tafel met marmeren blad (ovaal) ca. 1900. Voet bestaat uit een grote engel, goud beschilderd.

Ronde tafel + 4 stoelen
Resultaat: 275 EUR

Antieke mahoniehouten biedermeier eethoek ca. 1860 Holland. Geschulpt blad. Stoelen zijn van latere datum (velours bekleding) Tafel: 76xø95cm. Stoelen: 95x51x46cm. Cond.: G