Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Buick, Japan
Startprijs 450 EUR

Tinnen Buick 1961, Creme/roodkleurig gemaakt door Ichiko Japan. 48x16,5cm. Cond.: R-G

MonkeeMobile, Japan
Resultaat: 150 EUR

Monkeemobile (The Monkees), gemaakt door Aoshin for Screen Gems Inc. Compleet met alle figuren.

H. Koppelsdorf
Startprijs 250 EUR

Heubach Koppelsdorf 320. grijze slaapogen, geleed lijf. Mooi oud jurkje en donkerbruine haren pruik. Gaatjes in de neus. Hier en daar beschadigingen 52cm.

A.M. 390
Startprijs 300 EUR

Armand Marseille 990. Open mond met 2 tanden boven, bruine slaapogen, haren pruik en open vingers 62cm. Scheurtje in de hals Cond.: R

K&H
Startprijs 150 EUR

Kämmer & Reinhardt nr. 126 van gespoten porselein met blauwe slaapogen open mond en boven 4 tandjes, oude pruik 42cm. Cond.: G

G, S en O
Startprijs 250 EUR

Blauwe slaapogen, boven 4 tandjes, mooie mohairpruik lichtblond. Neusje mist verf, mist rechts de middelvinger, geleed lijf Cond.: S

Boot, Japan
Startprijs 300 EUR

Oude blikken boot op batterijen van Trade Mark Modern Toys patent, made in Japan, in zeer goede staat (licht bespeeld), 56x17x11cm. Cond.: U

KLM vliegtuig, Japan
Startprijs 100 EUR

Mutli-Action Electra-Jet met lampen. KLM vliegtuig, gemaakt door Nomura (Japan). Met originele doos 38x41,5cm. Cond.: G

Highway Patrol, Germany
Startprijs 25 EUR

Highway Patrol NY No. 160, Duitsland. Zwart met creme 19x6,5x5,5cm. Cond.: G

Raceauto, Japan
Startprijs 50 EUR

Speelgoedauto gemaakt in Japan, Raceauto "15". Grijs met rood-witte strepen 28x16x7cm. Cond.: G

Brandweerauto, Japan
Startprijs 100 EUR

Battery Powered Mystery Actoin Lift Fire Engine, Japan. Met originele doos

Bähr en prosschild
Startprijs 300 EUR

Bähr en prosschild 624. Bisquit porselein, blauwe slaapogen, open mond met boven 4 tandjes, geleed lijf. Mist rechts 1 middelvinger. Nieuwe pruik. Cond.: R

Koppelsdorf 342
Startprijs 150 EUR

Heubach Koppelsdorf 342 van gespoten porselein met blauwe ogen, open mond met 2 tadjes boven en mooie pruik. 60cm. Mist de pink van rechterhand Cond.: G

Bähr en Proschild 624
Startprijs 300 EUR

Bähr en Pröschild Nr. 624, zitbaby met slaapogen, 2 tanden boven en oude haren pruik, grof porselein 52cm. Beschadigind op rechterwang. Cond.: R

Heubach Koppelsdorf 342
Startprijs 150 EUR

Heubach 342 van gespoten porselein met slaapogen, openmond met boven 2 tandjes . Vingertoppen beschadigd en ligt uit elkaar. Alles origineel 36cm. Cond.: R

Porseleinen hoofd
Startprijs 30 EUR

Replica hoofd met bruine vaste ogen, boven 2 tandjes en blonde pruik. Ca. 10cm. Cond.: G

Lichaam van een pop
Startprijs 80 EUR

Geleed lijf, mist rechts de middelvinger en links de pink. Is overgeschilderd Cond.: R

3 Dinky Toys
Resultaat: 45 EUR

3 Dinky Toys. 1x Dinky Toys "Conveyancer", 1x Nr. 651 Dinky Supertoys "Centurion Tank", 1x Nr. 689 "Medium Artillery Tractor".

12 Dinky Toys
Resultaat: 90 EUR

12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...

Pluche aapje
Startprijs 10 EUR

Oud speelgoed aapje 30-er jaren. mohair met papier-mache gezicht, vermoedelijk Duitsland Cond.: G

Poppen stoel
Resultaat: 25 EUR

Poppen kinderstoel, ca. 1920, hout, Fa.Naether, H. 57.5 cm.

Pop in mand met mechaniek
Startprijs 200 EUR

Pop in mand met mechaniek ca. 1900-1920. Pop met celluloid hoofd, originele deken en kussen. Mand met 3 rollen d.m.v. opdraaibaar mechniek in werking te zetten. Pop beweegt hierbij op en neer. 26x18x1...

Schildpad pop
Startprijs 25 EUR

Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.

Nr. 30914
Startprijs 150 EUR

Hoofd-schouderstuk genummerd 30914 met porseleinen onderarmen. Open mond en boven 4 tandjes. Stoffen lijf, mohair pruik en originele kleding. 70cm. Cond.: G

chip bij oog