Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

MonkeeMobile, Japan
Resultaat: 150 EUR

Monkeemobile (The Monkees), gemaakt door Aoshin for Screen Gems Inc. Compleet met alle figuren.

10 Popjes
Resultaat: 130 EUR

Kavel van 10 diverse popjes.

2 Schildpadpopjes
Resultaat: 130 EUR

2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.

2 Poppen
Resultaat: 110 EUR

Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G

6 Poppen
Resultaat: 110 EUR

6 Poppen, origineel gekleed, porseleinen hoofd, stenen lichaam met pruik. Krullen en slaapogen 15cm. 1x Negerbaby 30cm. 1x Geheel porseleinen 13cm. COnd.: G

12 Dinky Toys
Resultaat: 90 EUR

12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...

9 Pluche beesten
Resultaat: 50 EUR

9 Pluche beesten: 1x liggende leeuw Steiff 24cm. 1x Steiff mopshondje 10cm. 1x Steiff zwarte poedel 30cm. 1x kameel 20cm. 1x witte poedel 12cm. 1x Steiff Australië (Snobby) 12cm. 1x Steiff eekhoorn 11...

3 Dinky Toys
Resultaat: 45 EUR

3 Dinky Toys. 1x Dinky Toys "Conveyancer", 1x Nr. 651 Dinky Supertoys "Centurion Tank", 1x Nr. 689 "Medium Artillery Tractor".

Stoomwalsje
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse metalen stoomwals Mamod, 2e helft 20e eeuw 17x21x13cm. Cond.: G

Poppen stoel
Resultaat: 25 EUR

Poppen kinderstoel, ca. 1920, hout, Fa.Naether, H. 57.5 cm.

Blikken auto
Resultaat: 25 EUR

Blikken brandweerjeep 50-er jaren Fire Dept. no. 1 op batterijaandrijving. Japans, bespeeld, antenne mist 28x14x13cm. Cond.: R

Ca. 140 modelauto's
Resultaat: 25 EUR

Kavel met ca. 140 modelauto's. ca. 45 Modelauto's van het merk Matchbox. Ca. 35 Modelauto's van het merk Majorette. Ca. 10 Modelauto's van het merk Corgi en ca. 45 modelauto's van overige merken. Aut...

Doopkleedje + Broche
Resultaat: 18 EUR

Antiek gekantklost doopkleedje ca. 1900 (50cm.) en een broche van bont en leer (8x7cm.)