Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

parel collier
Geen vanafprijs

parel collier
Geen vanafprijs

ketting engel
Geen vanafprijs

Doos koperwerk
Geen vanafprijs

Damhertgewei
Geen vanafprijs

Doos met 25 tafellakens
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Doos, meer dan 25 tafelkleden
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Doos, meer dan 25 tafelkleden
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Cloisonne vaas
Resultaat: 200 EUR

Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U

Stoofje
Geen vanafprijs

Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G

Grote salonlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.

Scheepstelescoop
Resultaat: 300 EUR

Antieke scheeps-telescoop van koper met opschrift "Presented to the pupils of the R.M.I.B. for their instruction and amusement by Bro. Walter F. Potter P.M. 1260 april 1907". gemaakt door H.H. Sharlan...

Tinnen kan, Jugendstil
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil tinnen snavelkan met jachtvoorstelling. Auerhaan op het deksel ca. 1900. "Imperial Zinn B en G" 38x22xø15cm. Cond.: G

2 Raamhorren
Geen vanafprijs

Twee raamhorren Hollandse stijl 18e eeuw 60x67cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 22 EUR

Doos diversen; barometers, tin, etageres etc Cond.: G

Satsuma olielamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U

Satsuma lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bordenrek ca. 1930 Holland 41x82x8cm. Cond.: G

Kerkkandelaar, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR

Grote bronzen kerkelijke kaarskandelaar 19e eeuw, Neogothisch 78x15x14cm.

Twee muzikanten
Startprijs 40 EUR

Twee oude eiken Engelse muzikanten (doedelzakspelers) ca. 1900. Handgesneden 31x11x10cm. em 30x10x9cm. Cond.: G