Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Metalen kroonluchter
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G

Scheepstelescoop
Resultaat: 300 EUR

Antieke scheeps-telescoop van koper met opschrift "Presented to the pupils of the R.M.I.B. for their instruction and amusement by Bro. Walter F. Potter P.M. 1260 april 1907". gemaakt door H.H. Sharlan...

Duits gezangboek, zilver beslag
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam kerkelijk gezangboek barok Anno 1744 Duitsland. "Der Grosse baumgarten abgekurzt in grossen druk, Darum Monasterii Westphal F.E.B. de Fürstenberg Vicarius Generalis". Met 12 barok gravures en...

Cloisonne vaas
Resultaat: 200 EUR

Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U

2 Empire vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U

Kroonluchter
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke bronzen kroonluchter 12-lichts midden 20e eeuw. Louis Seize stijl met glazen versiering en lampekappen 77xø63cm. Cond.: G

Globus
Resultaat: 180 EUR

Globus, P.J.Oestergaard Berlin, ca. 1910, gelitografeerde segmenten op een papier mache bol. Erg gevlekt en bruin. 54x33 cm.

Frans geweer
Resultaat: 175 EUR

Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R

Duits jachtgeweer
Resultaat: 150 EUR

Duits 19e eeuw enkelloops jachtgeweer, voorlader. Met kogels in de kolf en een houder voor de kogels. Haan mist 118cm. Cond.: R

5-Delig tuinset
Resultaat: 150 EUR

5-Delig oud metalen tuinset Franse stijl, 2e helft 20e eeuw. Groen geschilderd. 1x Bloemenconsole, 2 stoelen, 1 bankje en 1 tafel Cond.: G

Likeurkeldertje
Resultaat: 140 EUR

Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G

Stoof met inlegwerk
Resultaat: 140 EUR

Stoof, noten fineer met inlegwerk,1e helft 20e eeuw,opp 4 gebogen poten. Met messing inzetpot. 51x31 cm.

Bronzen beeld De Denker, skelet
Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G

Bronzen wandlamp
Resultaat: 120 EUR

Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U

Bronzen hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G

Franse kachel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse houtkachel "Deville Charleville", gietijzer geëmailleerd ca. 1900 66x58x45cm. Cond.: G

Bronzen lamp
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen lamp ca. 1880 in Louis Seize stijl. Plafondlamp 38x45cm. Cond.: G

Vernikkelde godslamp
Resultaat: 100 EUR

Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G

Plafondlamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke plafondlamp ca. 1900 met cameo-glazen kappen 25ø60cm. Cond.: G

Hostiehouder
Resultaat: 90 EUR

Antiek verguld zilveren hostiedoosje ca. 47gr. 2xø4,5cm. Cond.: U

2 Cloisonne vaasjes
Resultaat: 90 EUR

2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G

Thee-cassette
Resultaat: 90 EUR

Decoratieve Engelse theeset ca. 1900, staand op vier kogelvoetjes. Deksel gegraveerd met bloemmotieven. Interieur met 2 kopjes en 2 doosjes. Inclusief sleutel 61x27x13,5cm.

Tinnen kan, Jugendstil
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil tinnen snavelkan met jachtvoorstelling. Auerhaan op het deksel ca. 1900. "Imperial Zinn B en G" 38x22xø15cm. Cond.: G