Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers aardewerk 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Kavel divers aardewerk begin 20e eeuw waaronder; Goudsteen Holland, Allertons Langton. Bronsdecor met bloemen. Grote schenkkan heeft gelijmde tuit. Kleine schenkkan 1 chip, 1 kopje met 2 chips 9-15cm....

Porseleinen groep, valsspeler
Startprijs 725 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

3-Delig kaststel
Startprijs 40 EUR

3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

Bronzen uil
Resultaat: 90 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

Glazen schaal op voet
Startprijs 200 EUR

Groot antiek amandelgeslepen kristallen tafelstuk, Biedermeier 19e eeuw. Hollands, beschadigd 56xø38cm. Cond.: R

Meissen halsvaas, verguld
Resultaat: 280 EUR

Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U

Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startprijs 2.900 EUR

Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.

Rosenthal servies
Resultaat: 300 EUR

Rosenthal 6-persoons servies "Classic Rose". Koffie-, thee- en gebaksservies. 35 delig Cond.: U

Meissen, streublümchen
Resultaat: 850 EUR

Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U

Meissen soepterrine
Resultaat: 250 EUR

Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G

9 Diepe borden
Startprijs 350 EUR

Negen diepe Meissen borden "veldbloemen" ø23cm. Cond.: U

Kristallen schaal, Kosta Boda
Resultaat: 250 EUR

Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U

9 Kleine bordjes
Startprijs 200 EUR

Negen kleine Meissen bordjes "veldbloemen" ø16cm. Cond.: U

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 45 EUR

Twee porseleinen figuren 20e eeuw. Dansend meisje en jongen in 18e eeuwse kledendracht en gouddecoratie. 1 Bloem beschadigd 19-20cm. Cond.: G

8 Boterhambordjes
Startprijs 200 EUR

Acht Meissen boterhambordjes "veldbloemen" ø22cm. Cond.: U

4 Delen Dresden porselein
Geen vanafprijs

Vier miniatuur porseleinen figuren Dresden(Duitsland) 20e eeuw, mooie kwaliteit . 7-10cm. Cond.: G

Sauskom
Startprijs 60 EUR

Meissen sauskom "veldbloemen", 2e keus 10x24x14cm. Cond.: U

3 Diepe borden
Startprijs 100 EUR

Drie Meissen diepe borden "veldbloemen", 2e keus ø22,5cm. Cond.: U

Vaas, Salvador Dali
Startprijs 75 EUR

Grote porseleinen vaas Salvador Dali "La Divina Comedia" met certificaat. 1988 Gelimiteerde oplage (Spanje) 30x31x12cm. Cond.: U

4 Gebaksbordjes
Resultaat: 150 EUR

Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U

Gebakbord
Resultaat: 100 EUR

Doorbroken Meissen gebakbord "streublümchen" 4xø28cm. Cond.: U

Royal Copenhagen,bordje
Startprijs 20 EUR

Royal Copenhagen diep porseleinen bordje 20e eeuw, letters NAX 2800/z.s59 4xø18cm. Cond.: G

Capodimonte sierbord
Startprijs 50 EUR

Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R