Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen, streublümchen
Resultaat: 850 EUR

Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U

12 Kop &13 Schotels
Resultaat: 450 EUR

9 Chine de Commande kop en 12 schotels 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. Schotels zijn gaaf, 5 kopjes zijn gaaf, 4 kopjes met minimalen randschilfers ø11,4cm. en ø7,3cm. Cond.: G T...

Trekpotje
Resultaat: 450 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U

6 Chinese borden
Resultaat: 425 EUR

Zes Chinese borden 18e eeuw ca. 1750 met paradijsvogels en tempel gedecoreerd. Zeldzaam, kleine randschilfers.

12 Kopjes
Resultaat: 400 EUR

12 Chine de Commande kopjes 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. 6 Kopjes met minimale chips 6xø6cm. Cond.: G

6 Borden, Quilong
Resultaat: 350 EUR

Zes 8-hoekige Queng Long (Chinees imari) borden 18e eeuw. Compleet handbeschilderd met landschapsdecor en een vissende man aan het water. Rand met bloemmotief. Alles tevens met goudverf beschilderd. 1...

Rosenthal servies
Resultaat: 300 EUR

Rosenthal 6-persoons servies "Classic Rose". Koffie-, thee- en gebaksservies. 35 delig Cond.: U

Meissen halsvaas, verguld
Resultaat: 280 EUR

Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U

5 Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor (bruggetje met bloemen). 1x Gelijmd en 1x met haarscheur ø22cm. Cond.: G

Meissen soepterrine
Resultaat: 250 EUR

Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G

Kristallen schaal, Kosta Boda
Resultaat: 250 EUR

Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U

Kanton vaas
Resultaat: 250 EUR

Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.

Melkkannetje
Resultaat: 225 EUR

Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G

Diverse serviesdelen
Resultaat: 220 EUR

22 Delen Herend porselein Hongarije. 17 Borden ø23cm. 1x Botervloot 11xø18cm. 3x Vleesschalen (36x26cm. 32x29cm. en 36x16cm.) en 1x Juskom 9x16x24cm.

Kapitale schotel ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Grote Weense porseleinen sierschotel ca. 1890 met decor van bladgoud, bloemen en figuren met putti. Gesigneerd J.N.H. (Oostenrijk) ø34cm. Cond.: U

Imari schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinese imari schotel 18e eeuw, gedecoreerd met blad- en vismotief. ø28cm. Cond.: U

2 Dekselpotjes, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G

5 Chinese miniaturen
Resultaat: 200 EUR

Vijf porseleinen Chinese figuren 17e-18e eeuw (blank). Voorstellingen met Europese edelmannen (V.O.C.?). Lichte beschadigingen.

Pijpvaasje, 17e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 18e eeuws Chinees pijpvaasje met een afbeelding van een draak 17xø9cm. Cond.: G

Meissen mocca servies
Resultaat: 180 EUR

15-Delig Meissen moccaservies (6-persoons), gemerkt 1952-1960 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen.

Meissen servies
Resultaat: 180 EUR

37-Delig Meissen Koffie/Theeservies 2e helft 20e eeuw, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemmotief "Blume III". Koffiekan (28cm.), deksel licht beschadigd. Theekan 12cm.(handvat afgebroken), 11 Ko...

2 Fam. Rose bordjes
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Fam. Rose bordjes 18e eeuw met bloemdecor ø16,5cm. Cond.: U

2 Ovale schalen
Resultaat: 175 EUR

Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U

Ivoren doosje
Resultaat: 160 EUR

Antiek ivoren doosje op bolpootjes 19e eeuw. Chinees of Japans met origineel slot. 3 Haarscheuren 4,5x8x12,3cm. Cond.: G