Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

93 Delen zilver bestek
Resultaat: 1.600 EUR

93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...

Zilveren bouilloir
Resultaat: 1.000 EUR

Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.

Zilveren servies
Resultaat: 875 EUR

Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U

Zilveren kan
Resultaat: 600 EUR

Zilveren geribte kan met deksel, waarschijnlijk Spanje, H.35 cm. xø 15 cm.

Zilveren theeservies
Resultaat: 560 EUR

Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl, 925/000, ca. 845gr. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 550 EUR

Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G

Zilveren theeservies
Resultaat: 525 EUR

Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U

Zilveren cabaret
Resultaat: 500 EUR

ZIlveren cabaret op bewerkte pootjes, Chester gekeurd 1840. ca. 750gr.

Zilveren zoutvat
Resultaat: 375 EUR

Zilveren zoutvat in barokstijl, Hollands gekeurd 19e eeuw (in de stijl van de 17e eeuw) ca. 163gr.

Zilveren koffiekan
Resultaat: 350 EUR

Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 280 EUR

Apart Hollands zilveren peper en zoutstel midden 20e eeuw, echtpaar met Markense kledendracht., 925/000, ca. 176gr. H:8,5cm. Cond.: G

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 275 EUR

Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G

Zilveren wijnkelk
Resultaat: 275 EUR

Antieke zilveren wijnbeker, handgegraveerd MT. ABJ, Haag. groot keur 835/000, ca. 104gr., 9xø7,5cm. Cond.: U

Dekselbus Spaans zilver
Resultaat: 270 EUR

Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G

Zilveren theebus
Resultaat: 250 EUR

Prachtige antieke Engels zilveren theebus 925/000 ca. 97gr. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren presenteerdoos met opstaande bewerkte rand 925/000 ca. 519gr. 3,5x20,5x10cm. Cond.: U

Zilveren suiker- en melkkan
Resultaat: 250 EUR

Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 220 EUR

Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U

Zilveren Chinees bord, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G

Kristallen karaf, zilveren montuur
Resultaat: 200 EUR

Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.

Zilveren kelk
Resultaat: 200 EUR

Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster, ca. 1900, ca.180gr. 14,5xø8cm.

Theebus, zilv. dop
Resultaat: 200 EUR

Kristallen Hollands ovale theebus met zilveren deksel voorzien van bloemmotief. 835/000 8x9x7,5cm. Cond.: U

Gouden vestzakhorloge
Resultaat: 200 EUR

Gouden zakhorloge ca. 1920 585/000 van het merk Lepina ø4,8cm. Origineel Cond.: G

Zilveren wijnkelk
Resultaat: 190 EUR

Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U