Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Marly horses
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd bronzen beeld van een stijgerend paard met figuur ca. 1900, naar Cousteau. Mooie patina 28x23x11cm. Cond.: U

Houten engel ca. 1850
Startprijs 200 EUR

Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend moeder met kind op schoot bij een gans. 21e eeuws 25x16x13cm. Cond.: G

Chinees bronzen figuur ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Groot bronzen figuur van een Chinees met hengel ca. 1900 met mooie patina. Ongesigneerd 54x23x21cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startprijs 55 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Verboekhoven
Startprijs 300 EUR

Bronzen beeld voorstellend de schilder Verboekhoven (België) ca. 1900 met mooie patina 26x16x10cm. Cond.: U

Bronzen putto ca. 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke massief bronzen putto 19e eeuw, fijn uitgewerkt, mooie patina (7 KG.) 30x8x12cm. Cond.: U

Bronzen leeuw
Startprijs 550 EUR

Antieke grote bronzen leeuw 19e eeuw, Japans 23x35x15cm. Cond.: U

Bronzen herdershonden, Cartier
Startprijs 1.000 EUR

Thomas Francois Cartier (1879 - 1943), Bronzen herdershonden, bijzondere kwaliteit, mooie patina 38x42x23cm. Cond.: U

Bronzen leeuwtje
Startprijs 175 EUR

Bronzen beeld van een leeuw gesigneerd F. Azam 1e helft 20e eeuw. Mooie patina 12x16x6cm. Cond.: G

Houten figuur, visser
Startprijs 140 EUR

Aziatisch houten figuur voorstellend een visser die het volle net uit de zee trekt.20e eeuw. H.60.5cm.

Beeld, paard
Startprijs 300 EUR

Torres Guardia (Spanje) Porta-Celi, liggend paard op travetin sokkel 23x36x15cm. Cond.: U

Houten leeuw
Startprijs 40 EUR

Houten figuur geëboniseerd voorstellend een sluipende leeuw, ca.1940,klauwen,tanden en ogen van gesneden ivoor.H 16.5cm.,L.28.5 cm.
Zeer kleine beschadigingen.

Dame op schildpad
Resultaat: 145 EUR

Grote bronzen dame staande op een schildpad. Gesigneerd Nino Oliviand eind 20e eeuw met marmeren sokkel 45x17x17cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, meisje
Startprijs 150 EUR

Antieke brons op marmeren sokkel ca. 1900 Frankrijk. Voorstellend een meisje met schep en schaal met vissen 14,5x6,5x3cm. Cond.: G

Bronzen figuur
Startprijs 600 EUR

Antieke bronzen figuur, gesigneerd Miroy Freres Leve Oue Bolande ca. 1890 in zeer goede staat en mooie patina 42x15x15cm. Cond.: U

Bronzen staande naakte dame
Resultaat: 90 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame staand op rotsen. Geheel op ronde zwarte marmeren sokkel. 26,5xø13cm. Cond.: G

Beeld, Rodin
Startprijs 150 EUR

Beeld van "De Denker" A. Rodin van compositie. Gelimiteerde oplage 275/499. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 20e eeuw 41x20x20cm. Cond.: U

Brons, 19e eeuw, halve ring
Startprijs 100 EUR

Bronzen halve ring van hoge kwaliteit 19e eeuw. Romeinse voorstelling met figuren, classicisme 4,5x21x10cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 75 EUR

Bronzen vogeltje zittend op een hoge zwart aardewerken sokkel 21e eeuw 22x16x10cm. Cond.: G

Bronzen sierschotel
Startprijs 700 EUR

Grote antieke bronzen sierschotel met Griekse voorstelling, gesigneerd E. Picault Sculp. ø34cm. Cond.: U

Houten figuur
Startprijs 100 EUR

Aziatisch houten figuur,1e helft 20e eeuw,voorstellend een bamboe-boer.met bamboescheuten over de schouder.H 70cm.(spanningscheur)

Compositie beeld
Startprijs 40 EUR

Antiek compositie beeld op houten voet getiteld "Prisonniere" van Ferrand 37x16x14cm. Cond.: G