Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

 

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
2885 Resultaten
Kavel: 1

Armband GG, 8 schakels

Resultaat: 1.250 EUR

Armband GG 750/000 bestaande uit 8 schakels 18.4 mm. breed, met blauw emaille, tussenstukjes met mannenhoofd. L. 22 cm., 63 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani


Kavel: 2

Ring GG

Resultaat: 75 EUR

Ring GG 750/000, zijkanten driehoekig met blauw emaille, bovenkant ring met mannenhoofd, 6.9 gr., ø55
Ontwerper: Claudia Ottaviani


Kavel: 3

Stijve armband GG

Resultaat: 2.005 EUR

Slavenarmband GG 750/ 000 bewerkte met geëmailleerde dansers, B.33 mm., ø 6cm., 103 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani


Kavel: 4

Armband GG, 10 schakels

Resultaat: 1.100 EUR

Armband GG 750/000,10 schakels 19 mm.breed,met rechthoekige draad figuren bezet met 5 ovale cobochon geslepen amethisten.L.20 cm., 65 gr.


Kavel: 5

Oorstekers GG Amet/bril

Startprijs 205 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met amethist en briljant ca. 0.20 crt. L.1.7 cm. ca. 4 gr.


Kavel: 6

Ring GG, ameth.

Resultaat: 150 EUR

Ring GG 750/000 bezet met een ovaal gefacceteerde amethist 27x15.7 mm.,11.9 gr., ø 57


Kavel: 7

Ring 925/000, verg. Ameth/Zirk.

Resultaat: 30 EUR

Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een amethist, zijkanten opengewerkt en bezet met zirkonia. ø54, ca. 5.5 gr.


Kavel: 8

Collier GG Bril.

Startprijs 375 EUR

Staafjes collier GG 585/000 met een briljant 0.06 crt. L. 44 cm., ca.9.5 gr.


Kavel: 9

Ring GG Buchmuller

Startprijs 300 EUR

Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.22 crt.TW/VSI, ø52, 6.0 gr. ontwerper: Buchmüller


Kavel: 10

Ring GG brilj.

Startprijs 235 EUR

Ring GG/WG 750/000 bezet met een briljant ca. 0.14 crt. ø62, ca. 4.4 gr.


Kavel: 11

Zilveren roomstel

Startprijs 120 EUR

Zilveren roomstel, MT: Wilkens 835/000 ca. 114gr. Cond.: U


Kavel: 12

2 Karaffen, zilv. montuur

Resultaat: 200 EUR

Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.


Kavel: 13

Russisch zilveren jat

Startprijs 600 EUR

Zeer fraaie grote Russich zilveren jat 1872, rijkelijk versierd met diverse applicaties en gekroonde adelaar op de bovenkant. 835/000 ca. 148gr. L.: 55cm. Cond.: U


Kavel: 14

Theelichtje

Resultaat: 280 EUR

Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G


Kavel: 15

Wandelstok, zilv. knop met pillendoos

Resultaat: 300 EUR

Bijzondere wandelstok met zilveren heft waarvan de bovenzijde voorzien is van een pillendoosje met spiegeltje. Prikpunt is eveneens van zilver 835/000 L.: 92cm. Cond.: U


Kavel: 16

Zilv. miniatuur, slede

Startprijs 100 EUR

Zilveren miniatuur van een slede met vate. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G


Kavel: 17

Zilveren hengselmandje

Startprijs 160 EUR

Zilveren bonbonniere op voet met opengewerkte rand. "Fa. Wallace England" 925/000 ca. 180gr. 7xø15cm. Cond.: U


Kavel: 18

2 Zilv. miniatuurtjes

Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G


Kavel: 19

Odeurflacon, zilv. dop

Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen Engels parfumflesje met zilveren dop L.: 10cm. Cond.: U


Kavel: 20

Zilv. beugel + Zilv. tasje

Startprijs 130 EUR

Zilveren beursje en zilveren tasbeugel Hollands eind 1800 925/000 ca. 106gr. Cond.: G


Kavel: 21

Engels zilveren theebus

Resultaat: 250 EUR

Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U


Kavel: 22

Zilv. miniatuur, paard en wagen

Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U


Kavel: 23

Zilveren snuifdoos

Startprijs 220 EUR

Antieke Engelse zilveren snuifdoos, MT: BM. Voorzien van ambachtelijke motieven 925/000 ca. 100gr. 3x8x5cm. Cond.: U


Kavel: 24

Zilveren lepel + vork

Resultaat: 170 EUR

Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U