Keramische kunstschaal 20e eeuw, gemerkt Schublet en genummerd 13. De omranding is op 2 plaatsen opengescheurd met daarin 2 gezichten per opening verwerkt. Bijzonder goed gemaakt ø22cm. Cond.: G
Jugendstil bonbonschaaltje gemerkt Eichewald ca. 1900. Onderkant gemerkt met modelnr. 7770. Schaaltje is gemaakt van keramiek en gedecoreerd met rozen 22x27cm. Cond.: G
Vierdelige 19e eeuwse Chinese stapeldoos. randen beschilderd met bloemen, guirlandes en 1 vlinder. Deksel met afbeelding van een vrouwenfiguur 12xø8cm. Cond.: G
18e Eeuws Fam. Rose schotel met prachtige fijne handbeschildering van bloemen en vogels. Rand met guirlandes, bord is aan de rand gelijmd 4xø24cm.
Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U
Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep met zwarte steel 1892. 835/000 ca. 62gr. L.: 23cm. Cond.: U
Oude Hollandse tuba, onduidelijk gemerkt (Corona Kessels), gemaakt in Tilburg 80cm. Cond.: R
Oude postzegelverzameling met zegels (postfris en gestempeld) uit diverse landen, ook Nederland 2x22x31cm. Cond.: G
Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G
Grote bronzen staande schemerlampvoet eind 19e eeuw. Geheel omrand met uitgewerkte draken. Lamp staat op 4 poten met omranding. Lamp is later electrisch gemaakt met 2 brandpunten H.: 183cm. Cond.: G
Terracotta beeld van een kapitein met pijp 1e helft 20e eeuw. Geel/groen van kleur H.: 43cm. Cond.: G
Majolica beeld van een dravend paard 1e helft 20e eeuw, gemerkt Karlsruhe Modelnr. 4348. Staart is gerestaureerd 27x44x15cm. Cond.: G
Zakhorloge GG 585/000 , glas en sleutel ontbreken, achterkant met beschildering.
Divers antiek zilver; twee vorkjes en 1 lepel ca. 1850 ca. 68gr. L.: ca. 16cm Cond.: G
Drie oude messing kandelaars (3-armig) in barok stijl 20e eeuw. Geëlectrificeerd Holland 47x35cm. Cond.: G
Antiek houtgesneden inktset (Schwarzwald of Beieren) met korhaan, Duitsland 23x40x21cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G
Fraaie grote zilveren visschep begin 1900. MT: W. Edeling Den Haag. 835/000 ca. 300gr. L.:34cm. Cond.: U
Geslepen kristallen schaaltje met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø13cm. Cond.: U
Damesarmband horloge WG 750/000, Jeager Le Coultre, met milanese band, handopwinding. L. 17 cm.,Goudgewicht 28.8 gr.
Drie oude kettingen. 2x Been (1 met zilver slot 925/000), 1x Bloedkoraal (gouden sluiting defect) 47cm., 44cm. en 16cm. Cond.: G
Bronzen figuur naar A. Moreau op marmeren sokkel, fluitspelende jongen 25x12,5x7cm. Cond.: U