Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Keramische schaal
Startprijs 40 EUR

Keramische kunstschaal 20e eeuw, gemerkt Schublet en genummerd 13. De omranding is op 2 plaatsen opengescheurd met daarin 2 gezichten per opening verwerkt. Bijzonder goed gemaakt ø22cm. Cond.: G

Jugendstil schaaltje
Startprijs 50 EUR

Jugendstil bonbonschaaltje gemerkt Eichewald ca. 1900. Onderkant gemerkt met modelnr. 7770. Schaaltje is gemaakt van keramiek en gedecoreerd met rozen 22x27cm. Cond.: G

4-Delig Chinese stapeldoos
Startprijs 60 EUR

Vierdelige 19e eeuwse Chinese stapeldoos. randen beschilderd met bloemen, guirlandes en 1 vlinder. Deksel met afbeelding van een vrouwenfiguur 12xø8cm. Cond.: G

Bord Fam Rose
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws Fam. Rose schotel met prachtige fijne handbeschildering van bloemen en vogels. Rand met guirlandes, bord is aan de rand gelijmd 4xø24cm.

Zilveren mandje
Startprijs 100 EUR

Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U

Hollands zilveren natfruitschep
Startprijs 175 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep met zwarte steel 1892. 835/000 ca. 62gr. L.: 23cm. Cond.: U

Tuba
Startprijs 100 EUR

Oude Hollandse tuba, onduidelijk gemerkt (Corona Kessels), gemaakt in Tilburg 80cm. Cond.: R

Postzegelalbum met zegels
Resultaat: 20 EUR

Oude postzegelverzameling met zegels (postfris en gestempeld) uit diverse landen, ook Nederland 2x22x31cm. Cond.: G

Blikken caravan
Startprijs 45 EUR

Hanglamp
Resultaat: 60 EUR

Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G

Grote bronzen staande lamp
Startprijs 900 EUR

Grote bronzen staande schemerlampvoet eind 19e eeuw. Geheel omrand met uitgewerkte draken. Lamp staat op 4 poten met omranding. Lamp is later electrisch gemaakt met 2 brandpunten H.: 183cm. Cond.: G

Terracotta beeld
Startprijs 25 EUR

Terracotta beeld van een kapitein met pijp 1e helft 20e eeuw. Geel/groen van kleur H.: 43cm. Cond.: G

Majolica beeld
Startprijs 40 EUR

Majolica beeld van een dravend paard 1e helft 20e eeuw, gemerkt Karlsruhe Modelnr. 4348. Staart is gerestaureerd 27x44x15cm. Cond.: G

Gouden horloge
Startprijs 290 EUR

Zakhorloge GG 585/000 , glas en sleutel ontbreken, achterkant met beschildering.

5 Zilveren horloges
Resultaat: 30 EUR

Kavel van vijf zilveren horloges, allen defect.

2 Zilveren vorkjes + 1 lepel
Startprijs 40 EUR

Divers antiek zilver; twee vorkjes en 1 lepel ca. 1850 ca. 68gr. L.: ca. 16cm Cond.: G

3 Kandelaars, 2-armig
Resultaat: 20 EUR

Drie oude messing kandelaars (3-armig) in barok stijl 20e eeuw. Geëlectrificeerd Holland 47x35cm. Cond.: G

Houten inktstel
Startprijs 60 EUR

Antiek houtgesneden inktset (Schwarzwald of Beieren) met korhaan, Duitsland 23x40x21cm. Cond.: G

Empire hanglamp
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G

Zilveren visschep
Startprijs 320 EUR

Fraaie grote zilveren visschep begin 1900. MT: W. Edeling Den Haag. 835/000 ca. 300gr. L.:34cm. Cond.: U

Schaaltje, zilv. hengsel
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen schaaltje met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø13cm. Cond.: U

Dameshorloge WG, le Coultre
Startprijs 650 EUR

Damesarmband horloge WG 750/000, Jeager Le Coultre, met milanese band, handopwinding. L. 17 cm.,Goudgewicht 28.8 gr.

3 Sieraden
Resultaat: 40 EUR

Drie oude kettingen. 2x Been (1 met zilver slot 925/000), 1x Bloedkoraal (gouden sluiting defect) 47cm., 44cm. en 16cm. Cond.: G

Bronzen fluitspeler
Startprijs 70 EUR

Bronzen figuur naar A. Moreau op marmeren sokkel, fluitspelende jongen 25x12,5x7cm. Cond.: U