Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorstekers 925/000, parel
Resultaat: 15 EUR

Oorstekers zilver 925/000 bezet met een mabe parel, ø ca.1.3 cm.

Zilveren dames zakhorloge ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Zilveren dameszakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt

Diverse horloges
Resultaat: 20 EUR

Diverse horloges. 4 Zakhorloges en 2 armbandhorloges voor heren 20e eeuw. beschadigd Cond.: M

Roze ketting
Resultaat: 15 EUR

Roze koraal ketting met verguld slot. L. 52 cm.

Collier, 3-snoeren
Geen vanafprijs

3- Snoeren,van parels en carneool bolletjes, L.140 cm. per stuk

Armband, schuimkoraal
Resultaat: 15 EUR

Armband van schuimkoraal bollen, op elastiek.

Parelcollier 925/000
Resultaat: 20 EUR

Eindloos collier van parelmoer parels, agaat, turkoois en zilver 925/000

Armband, onyx
Geen vanafprijs

Armband van gefacceteerde onyx, op elastiek,

Armband, bergkristal
Resultaat: 15 EUR

Armband van bergkristal op elastiek,

Hanger 925/000
Geen vanafprijs

Hanger zilver 925/000 met een roze steen van glas.

Asbak, 1890
Geen vanafprijs

Gero asbakje druk bewerkt ø9cm. Cond.: G

Ketting met hanger 925/000
Geen vanafprijs

Ketting zilver 925/000 L.43 cm. waaraan een hanger zilver 925/000 met een parel ø 12 mm.

Ring 925/000
Geen vanafprijs

Ring zilver 925/000 bezet met glassteen. ø 62

Ring 925/000, Zirk.
Geen vanafprijs

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zwarte zirkonia. ø 54

Kogelhanger 925/000, zirk.
Geen vanafprijs

Hanger kogelmodel, zilver 925/000(gerodineerd), bezet met zwarte en witte zirkonia.

Ring 925/000, Zirk.
Resultaat: 12 EUR

Ring zilver 925/000 (gerodineerd) rondom bezet met zirkonia. ø 53.

Ring 925/000, zirk.
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zirkonia. ø66

Creolen 925/000, zirk.
Resultaat: 18 EUR

Creolen zilver 925/000 (gerodineerd) bezet met zirkonia. ø 2.5 cm.

Collier 925/000, Swarovski
Resultaat: 20 EUR

Collier zilver 925/000met Swarowski bolletjes en ovale Swarowski steen, L.44-47 cm.

Ring 925/000, Zirk.
Geen vanafprijs

Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met zwarte zirkonia. ø 54

Armband 925/000
Resultaat: 15 EUR

Armband zilver 925/000 , 12.4 gr. (met armband parelmoer te combineren tot ketting).

Taartschep met 11 vorkjes
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren taartschep met 11 bijbehorende taartvorkjes naar Fries model. Handgegraveerd met getordeerde steel 835/000 ca. 195gr. Cond.: U

Oorstekers WG/GG
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers WG/GG, ca. 1 gr.

Ring 925/000, bergkristal
Geen vanafprijs

Ring zilver 925/000 bezet met een bergkristal. ø 60.