Oorstekers zilver 925/000 bezet met een mabe parel, ø ca.1.3 cm.
Diverse horloges. 4 Zakhorloges en 2 armbandhorloges voor heren 20e eeuw. beschadigd Cond.: M
Eindloos collier van parelmoer parels, agaat, turkoois en zilver 925/000
Ketting zilver 925/000 L.43 cm. waaraan een hanger zilver 925/000 met een parel ø 12 mm.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zwarte zirkonia. ø 54
Hanger kogelmodel, zilver 925/000(gerodineerd), bezet met zwarte en witte zirkonia.
Ring zilver 925/000 (gerodineerd) rondom bezet met zirkonia. ø 53.
Creolen zilver 925/000 (gerodineerd) bezet met zirkonia. ø 2.5 cm.
Collier zilver 925/000met Swarowski bolletjes en ovale Swarowski steen, L.44-47 cm.
Armband zilver 925/000 , 12.4 gr. (met armband parelmoer te combineren tot ketting).
Hollands zilveren taartschep met 11 bijbehorende taartvorkjes naar Fries model. Handgegraveerd met getordeerde steel 835/000 ca. 195gr. Cond.: U