Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

J.H. Mastenbroek
Startprijs 20.000 EUR

Johan Hendrik Mastenbroek (Rotterdam 1875 - 1945 Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met zicht op De Grote Kerk (Sint Laurens) met vele schepen en figuren. Herkomst particulier bez...

Frederik Jacobus du Chattel, winter
Startprijs 9.500 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U

Antonie Pieter Schotel, zeilboot
Startprijs 5.000 EUR

Antonie Pieter Schotel (Dordrecht 1890 - 1958 Laren), olieverf op linnen, Volendamse zeilboot in volle vaart. Cracele bovengedeelte schilderij, advies bedoeking 100x100cm. Cond.: G

Schilderij, Meijer
Startprijs 5.000 EUR

Louis Johan Hendrik Meijer (Amsterdam 1809 - 1866 Utrecht, diverse musea, maritiem schilder), olieverf op paneel, zeegezicht met diverse schepen en sloepen met figuren bij de kust 26x21cm. Cond.: U

Jan te Wierik
Startprijs 4.500 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U

Koppel geweren in kast
Startprijs 3.750 EUR

Bijzonder koppel frontladers in originele cassette. Gemonogrammeerd "J.G. 1st May 1825". Compleet met kruithoorn, kogelknipper en gereedschap, in zeer goede staat 9x40x31cm. Cond.: U

Pendant, 17e eeuw
Startprijs 3.600 EUR

Zeldzaam pendant omgeving Frans Hals anno 1630 - 1650. 1x Man met wijnglas (de proever) 1x Man met tabak (de ruiker). Oudere bedoeking en restauratie. Algemeen in goede conditie. 37x30cm. en 37x29cm. ...

Schilderij, H.P. Koekkoek
Startprijs 3.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - na 1890 Engeland). olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren 92x62cm. Cond.: U

Johann Jungbluth
Startprijs 2.900 EUR

Johann Jungbluth (1860 - 1912 Duitsland), olieverf op linnen, winterlandschap met figuren 120x80cm. Cond.: G

Evert Moll, riviergezicht
Startprijs 2.600 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 100x60cm., Cond.: G

Marius de Jongere, haven
Startprijs 2.600 EUR

M. de Jongere (Marinus Johannes Drulman, Rotterdam 1912 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 100x60cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G

Leo Gestel
Startprijs 2.400 EUR

Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), gemengde techniek op papier, meisje met hoed Cond.: G

Zilveren servies op dienblad
Startprijs 2.400 EUR

Zeer fraai 3-delig zilveren theeservies ,begin 1900, op zilveren dienblad (49cm.) voorzien van glazen inlegblad. 800/000 ca. 2000gr. Theepot is 19cm. hoog Cond.: G

Koningsketting GG/RG/WG
Resultaat: 2.400 EUR

Koningsketting GG/RG/WG 750/000, L.95 cm.120 gr.

Staande klok. Julius Kaufmann
Resultaat: 6.000 EUR

Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 2.000 EUR

Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 120x152cm. Cond.: U

Stijve armband GG
Resultaat: 2.005 EUR

Slavenarmband GG 750/ 000 bewerkte met geëmailleerde dansers, B.33 mm., ø 6cm., 103 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani

Bronzen buste, Villanis
Startprijs 1.900 EUR

Antieke bronzen buste ca. 1900 van E. Villanis (1880-1920 Frankrijk). Art Nouveau met mooie patina 42x24x16cm. Cond.: U

Smeedijzeren geldkist
Startprijs 1.900 EUR

Grote 17e eeuwse smeedijzeren geldkist met origineel slotenwerk en sleutel (functioneert). 48x46x71cm. Cond.: G

Commode ca. 1800, notenhout
Resultaat: 2.150 EUR

Antieke notenhout gefineerde Zuid-Duitse Empire commode ca. 1800. Gerestaureerd en gepolitoerd. Zwart lijstwerk en taps toelopende poten 84x123x64cm. Cond.: U

Eiken tafelklok
Startprijs 1.800 EUR

Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G

Vuurvergulde empire pendule
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule ca. 1810 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Legueut a Paris. Prachtige ornamentuur, geheel compleet en uurwerk is getest 51x38x13cm. Cond.: G

Oorstekers WG
Startprijs 1.800 EUR

Bijzonder mooie klip oorstekers WG 750/000 bezet met 180 diamanten ca. 0.771 crt. en een Tahiti parel ø 11 mm.