Johan Hendrik Mastenbroek (Rotterdam 1875 - 1945 Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met zicht op De Grote Kerk (Sint Laurens) met vele schepen en figuren. Herkomst particulier bez...
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U
Antonie Pieter Schotel (Dordrecht 1890 - 1958 Laren), olieverf op linnen, Volendamse zeilboot in volle vaart. Cracele bovengedeelte schilderij, advies bedoeking 100x100cm. Cond.: G
Louis Johan Hendrik Meijer (Amsterdam 1809 - 1866 Utrecht, diverse musea, maritiem schilder), olieverf op paneel, zeegezicht met diverse schepen en sloepen met figuren bij de kust 26x21cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U
Bijzonder koppel frontladers in originele cassette. Gemonogrammeerd "J.G. 1st May 1825". Compleet met kruithoorn, kogelknipper en gereedschap, in zeer goede staat 9x40x31cm. Cond.: U
Zeldzaam pendant omgeving Frans Hals anno 1630 - 1650. 1x Man met wijnglas (de proever) 1x Man met tabak (de ruiker). Oudere bedoeking en restauratie. Algemeen in goede conditie. 37x30cm. en 37x29cm. ...
Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - na 1890 Engeland). olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren 92x62cm. Cond.: U
Johann Jungbluth (1860 - 1912 Duitsland), olieverf op linnen, winterlandschap met figuren 120x80cm. Cond.: G
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 100x60cm., Cond.: G
M. de Jongere (Marinus Johannes Drulman, Rotterdam 1912 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 100x60cm. Cond.: G
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), gemengde techniek op papier, meisje met hoed Cond.: G
Zeer fraai 3-delig zilveren theeservies ,begin 1900, op zilveren dienblad (49cm.) voorzien van glazen inlegblad. 800/000 ca. 2000gr. Theepot is 19cm. hoog Cond.: G
Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 120x152cm. Cond.: U
Slavenarmband GG 750/ 000 bewerkte met geëmailleerde dansers, B.33 mm., ø 6cm., 103 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Antieke bronzen buste ca. 1900 van E. Villanis (1880-1920 Frankrijk). Art Nouveau met mooie patina 42x24x16cm. Cond.: U
Grote 17e eeuwse smeedijzeren geldkist met origineel slotenwerk en sleutel (functioneert). 48x46x71cm. Cond.: G
Antieke notenhout gefineerde Zuid-Duitse Empire commode ca. 1800. Gerestaureerd en gepolitoerd. Zwart lijstwerk en taps toelopende poten 84x123x64cm. Cond.: U
Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G
Grote antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule ca. 1810 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Legueut a Paris. Prachtige ornamentuur, geheel compleet en uurwerk is getest 51x38x13cm. Cond.: G
Bijzonder mooie klip oorstekers WG 750/000 bezet met 180 diamanten ca. 0.771 crt. en een Tahiti parel ø 11 mm.