Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande klok. Julius Kaufmann
Resultaat: 6.000 EUR

Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...

Vuurvergulde empire pendule
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule ca. 1810 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Legueut a Paris. Prachtige ornamentuur, geheel compleet en uurwerk is getest 51x38x13cm. Cond.: G

Louis Seize pendule
Resultaat: 940 EUR

Grote antieke marmeren Franse Louis Seize pendule met vuurvergulde armaturen en Wedgwood bisquit plaquettes ca. 1810. Uurwerk met touwtjesslinger 39x34x12cm. Cond.: U

Duitse staande klok
Resultaat: 900 EUR

Grote Duitse staande vrijslinger met getorste zuilen en mooi snijwerk ca. 1920 uit een zogenaamde "Herrenzimmer". Massief eiken en eiken fineer, uitgewerkte messing wijzerplaat, slinger en gewichten 2...

Westminster tafelklok
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame antieke wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten in de classisistische stijl ca. 1900. Rijk uitgevoerd op bronzen klauwpoten, westminsterslag 57x21x31cm. Cond.: U

Klok
Resultaat: 750 EUR

Klok, Jaeger LeCoultre, atmosklok

Sierpendule, wit marmer
Resultaat: 550 EUR

Fraaie antieke Franse pendule met marmer en vuurvergulde bronzen ornamenten ca. 1880. Gesigneerd "Henry Robert Rue du Coq 8 a Paris". Louis Seize stijl, 2e periode in zeer goede staat 40x30x10cm. Cond...

Klok, vorm van een toren
Resultaat: 525 EUR

Antieke kleine staande klok ca. 1890 in de vorm van een toren. Rijkelijk bewerkt met figuren en ornamenten van koper en compositie. Vermoedelijk Engeland 55x18x13cm. Cond.: U

Friese staartklok
Resultaat: 520 EUR

Antieke eiken Friese staartklok met dubbele kap, maanstand, datumaanduiding. 19e eeuw. In zeer goede staat met originele beschildering (krimpnaden in de kast) 170x47x22cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 475 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Pajot A. Monterezi. Voorstelling van een meisje bij bloemenvaas in Louis Quinze stijl 41x27x13cm. Cond.: U

Friese staartklok
Resultaat: 450 EUR

Antieke Friese mahoniehouten staartklok met dubbele kap en emaille wijzerplaat. Groot model 19e eeuw, in ongerestaureerde staat 157x50x13cm. Cond.: G

Bronzen pendule 60-er jaren
Resultaat: 425 EUR

Oude bronzen pendule ca. 1960 in de vorm van een olifant met een uurwerk en figuur op de rug (6,5kg.). Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches 41x31x16cm. Cond.: U

Kolompendule, mahonie
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse kolompendule ca. 1840 met cuba mahoniefineer en vuurvergulde capitellen en ornamenten. Fineerschade 39,5x20,5x12cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860. Uurwerk gesigneerd Japy Fils. Voorstelling van een zittende dame die een hond voert 37x26x13cm. Cond.: U

Normandische wandklok
Resultaat: 340 EUR

Vroege Normandische wandklok anno 1714 van metaal met messing. Slagwerk en 1 gewicht. Op eikenhouten stoel van latere datum 39x27x13cm. Cond.: G

Pendulestel, Art Nouveau
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder 3-delig Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel, gesigneerd Chabert met geëmailleerde wijzerplaat. Materiaal: compositie metaal, goud ingekleurd 37x22x24cm. en 28,5x17x15cm. Cond.: G

Tafelklok, Westminsterwerk
Resultaat: 300 EUR

Grote Kienzle tafelklok met Westminster uurwerk ca. 1910, kwartierslag en silent functie. Eikenhouten kast met zuilen en geslepen glas, uurwerk is nagekeken 44x30,5x25cm. Cond.: G

Luikse meidenklok
Resultaat: 300 EUR

Luikse meidenklok 19e eeuw met wekkerwerk. Klein formaat (zeldzaam). Geheel gereviseerd. Gesigneerd L. Yungbloed a petit prechain ø23cm. Cond.: U

Onyx pendule
Resultaat: 280 EUR

Antieke 3-delige albasten Franse pendulestel met messing ornamenten ca. 1880. Uurwerk gestempeld "Raison + Thomas" in barok stijl. Krassen op albast 48x28x12cm. en 38x21x12cm. Cond.: G

3-Delig Frans pendulestel
Resultaat: 250 EUR

Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G

Design klokje
Resultaat: 250 EUR

Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U

Klokkenstel
Resultaat: 225 EUR

Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U

Engelse staande klok
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...

Friese staartklok
Resultaat: 220 EUR

Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U