Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beukenhouten kinderstoeltje
Startprijs 15 EUR

Oud beukenhouten kinderstoeltje 50-er jaren 42x30x31cm. Cond.: G

Kapitale kussenkast, teakhout
Resultaat: 1.000 EUR

Oude monumentale massief teakhouten Hollandse kussenkast ca. 1920 (kwaliteitsmeubel). Ebbenhouten kussens en rijk beeldhouwwerk in de kop van de kast. Brede koplijst en voet, staande op grote bolpoten...

1-Deurs barokspinde
Resultaat: 300 EUR

Antieke eikenhouten 1-deurs barokspinde Duitsland 18e eeuw. Laag model 152x109x55cm. Cond.: G

Eikenhouten boekenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke eikenhouten boekenkast 19e eeuw Mechelen met houtsnijwerk en gestoken kap 241x174x53cm. Cond.: G

Eiken kabinet
Resultaat: 850 EUR

Prachtig antiek eikenhouten enkelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1790. Rococo panelen in de getoogde deuren, rococo sierwerk en poten. In mooie ongerestaureerde staat 229x154x55cm. Cond.: G

Commode ca. 1800, notenhout
Resultaat: 2.150 EUR

Antieke notenhout gefineerde Zuid-Duitse Empire commode ca. 1800. Gerestaureerd en gepolitoerd. Zwart lijstwerk en taps toelopende poten 84x123x64cm. Cond.: U

Plat bureau met 5 laden
Startprijs 800 EUR

Damesbureau Dresden barok ca. 1900. geheel notengefineerd. Lades met intarsia, wortelnoten en bronzen beslag. Bureau heeft tevens een uittrekblad 82x62x96cm. Cond.: G

Linnenpers
Startprijs 600 EUR

Hollandse 19e eeuwse linnen/boekenpers. De mahoniehouten pers is dubbelgebogen, heeft 3 lades en staat op klauwpoten. Bovenstuk met 6 drukplaten en heeft een gecontourneerde kop met snijwerk 178x93x42...

6 Mechelse stoelen
Resultaat: 130 EUR

Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen ca. 1880 met uitgesneden leeuwekoppen en mooie blauw velours bekleding 95x46x51cm. 2 Stoelen met armleuning 100x61x62cm. Cond.: G

Smeedijzeren geldkist
Startprijs 1.900 EUR

Grote 17e eeuwse smeedijzeren geldkist met origineel slotenwerk en sleutel (functioneert). 48x46x71cm. Cond.: G

Eikenhouten linnenpers
Startprijs 400 EUR

Antiek 19e eeuwse eikenhouten linnenpers (Holland) met 4 lades en origineel beslag, in zeer goede staat 160x54x84cm. Cond.: U

Ronde tafel (vitrine), 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniegefineerde vitrine/tentoonstellingstafel met vuurvergulde bronzen applicaties. Bijzonder exclusief, vermoedelijk Frankrijk, kleine beschadiging.

Schelpkruk, 18e eeuw
Startprijs 725 EUR

Zeldzame notenhouten rococo schelpkruk ca. 1800. Rijk snijwerk en bijzondere zitting in de vorm van een schelp (lichte beschadiging) 69x42x50cm. Cond.: G

6 Eikenhouten stoelen
Startprijs 250 EUR

Zes antieke eikenhouten stoelen waaronder 2 armleunstoelen ca. 1900 Mechelen. Nieuw gestoffeerd met lichtblauwe velours en kopernagels 92x63x55cm. Cond.: G

Eikenhouten partnerdesk
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Eikenhouten uittrektafel
Resultaat: 900 EUR

Bijzondere grote antieke eikenhouten uittrektafel 19e eeuw, Engeland. Ballustervormige poten (5), rijkelijk uitgewerkt op koperen wielen in zeer goede staat. Met 1 tussenblad 76x148x224cm. Cond.: G

6 Eiken stoelen met snijwerk
Startprijs 350 EUR

Zes antieke eiken Grunder stoelen ca. 1880 met mooi snijwerk en onderling verbonden poten. Velours bekleding in goede staat afgewerkt met koperen nagels 103x42x53cm. Cond.: G

1-Deurs eiken kussenkast
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse 1-deurs kussenkast ca. 1890. Met ebbenhout bewerkt en bolpoten. In goede staat 173x102x53cm. Cond.: G

Hollands bureau, 18e eeuw
Startprijs 675 EUR

Groot 18e eeuws wortelnoten gefineerd notarisbureau met schuine klep (waarachter 2 deurtjes). Onder 2 deurtjes in de vorm van 3 lades. Het meubel is in ongerestaureerde staat 132x138x52cm. Cond.: R

Boekenkast, massief iepen
Startprijs 800 EUR

Boeken notenkleurige vitrinekast in de Engelse stijl. Onder 3 laden en 3 beglaasde deuren. Zijkanten ook met glas 205x135x36cm. Cond.: U

Mahoniehouten naaitafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel ca. 1870, Holland. Vakverdeling, lade en garenbak, in goede staat

4 Armleunstoelen + Tafel
Resultaat: 300 EUR

Vier grote antieke armleunstoelen met gedraaid regelwerk en ronde bollen. Daarbij een rechthoekige uittrektafel met getorste poten ca. 1900 Mechels. Mooie stoffering met bloemmotief en koperen nagels ...

Mahonie Biedermeier bank
Resultaat: 475 EUR

Antiek Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier bank ca. 1850 met velours bekleding in goede ongerestaureerde staat 110x210x75cm. Cond.: G

Mahonie theetafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse theetafel ca. 1900 met lade en origineel bronzen beslag 74x80x50cm. Cond.: G