Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Commode ca. 1800, notenhout
Resultaat: 2.150 EUR

Antieke notenhout gefineerde Zuid-Duitse Empire commode ca. 1800. Gerestaureerd en gepolitoerd. Zwart lijstwerk en taps toelopende poten 84x123x64cm. Cond.: U

Wortelnoten kabinet
Resultaat: 1.750 EUR

Antiek wortelnoten fineer, dubbelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1800 Louis Quize. Origineel bronzen beslag en halve zuilen met vuurvergulde capitellen. In ongerestaureerde staat 217x146x54cm. Cond...

Kapitale kussenkast, teakhout
Resultaat: 1.000 EUR

Oude monumentale massief teakhouten Hollandse kussenkast ca. 1920 (kwaliteitsmeubel). Ebbenhouten kussens en rijk beeldhouwwerk in de kop van de kast. Brede koplijst en voet, staande op grote bolpoten...

Eikenhouten uittrektafel
Resultaat: 900 EUR

Bijzondere grote antieke eikenhouten uittrektafel 19e eeuw, Engeland. Ballustervormige poten (5), rijkelijk uitgewerkt op koperen wielen in zeer goede staat. Met 1 tussenblad 76x148x224cm. Cond.: G

Eiken kabinet
Resultaat: 850 EUR

Prachtig antiek eikenhouten enkelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1790. Rococo panelen in de getoogde deuren, rococo sierwerk en poten. In mooie ongerestaureerde staat 229x154x55cm. Cond.: G

Engelse mahonie 2-deurskast
Resultaat: 800 EUR

Antieke Engelse kledingkast van massief mahonie 19e eeuw. 2 Lades, panelen zijn van Cuba Mahonie. In goede ongerestaureerde staat 197x146x57cm. Cond.: G

Mahonie Empire secretaire
Resultaat: 700 EUR

Bijzondere 19e eeuwse empire cilinder secretaire Holland met zuilen en messing ornamentuur ca. 1820. Binnenwerk met band ingelegd. In ongerestaureerde staat 140x110x54cm. Cond.: R

Noten buffetkast
Resultaat: 600 EUR

Antieke Duitse Grunder buffetkast ca. 1890. Notengefineerd op eiken. Onder 3-deurs, bovendeel 4-deurs met middennis. Notenhout met wortelnoten zuilen en rijke ornamentuur, rococo 2e periode 243x196x75...

Buffetkast noten
Resultaat: 500 EUR

Antieke notenhouten buffet ca. 1880 met zuilen, ballustrades, spiegels en mooi lijstwerk in uitstekende staat 227x150x56cm. Cond.: U

Engels partnerdesk
Resultaat: 500 EUR

Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U

Mahonie Biedermeier bank
Resultaat: 475 EUR

Antiek Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier bank ca. 1850 met velours bekleding in goede ongerestaureerde staat 110x210x75cm. Cond.: G

Bonheur
Resultaat: 475 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel bonheur ca. 1880. geheel compleet met tollen en kroon (mooie kleur). In goede ongerestaureerde staat 202x109x46cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast 1860
Resultaat: 475 EUR

Massief eiken tweedeurs kast 1860 met gepaneelde deuren en zijkanten, Geheel uitneembaar. Cond:R 190x130x57 cm.

Eikenhouten boekenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke eikenhouten boekenkast 19e eeuw Mechelen met houtsnijwerk en gestoken kap 241x174x53cm. Cond.: G

Gestoken kast
Resultaat: 400 EUR

Antieke Hollandse Willem III notenfineer eendeurskast op consoles. Bijzonder mooi snijwerk op de deur en zwart afgezet in zeer goede staat 172x84x38cm. Cond.: G

2 Stoelen
Resultaat: 400 EUR

Twee bijzondere antieke mahoniehouten salonstoelen op wieltjes met intarsia ca. 1900. Terracotta kleurige velours bekleding, in zeer goede staat 85x66x59cm. Cond.: G

Mahoniehouten linnenkast
Resultaat: 350 EUR

Antieke mahoniehouten linnenkast, Hollands Biedermeier 19e eeuw in ongerestaureerde staat 184x130x49cm. Cond.:R

1-Deurs barokspinde
Resultaat: 300 EUR

Antieke eikenhouten 1-deurs barokspinde Duitsland 18e eeuw. Laag model 152x109x55cm. Cond.: G

4 Armleunstoelen + Tafel
Resultaat: 300 EUR

Vier grote antieke armleunstoelen met gedraaid regelwerk en ronde bollen. Daarbij een rechthoekige uittrektafel met getorste poten ca. 1900 Mechels. Mooie stoffering met bloemmotief en koperen nagels ...

Willem II kast
Resultaat: 300 EUR

Antieke mahoniehouten kledingkast met zuilen ca. 1880 Willem III. Originele kroon, in zeer goede staat (Holland) 215x133x55cm. Cond.: G

Lange eiken eetkamertafel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke rechthoekige lang eikenhouten eetkamertafel ca. 1880 in zeer goede staat 75x95x235cm. Cond.: G

Eikenhouten buffetkast Henry Deux
Resultaat: 300 EUR

Antieke eikenhouten Henry Deus buffetkast ca. 1890 met handgestoken panelen en gedraaide zuilen. 227x138x51cm. Cond.: G

Klapbuffet
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuws Hollands mahoniehouten klapbuffet ca. 1820 in goede ongerestaureerde staat 120x70x50cm. Cond.: G

Groenlose kast
Resultaat: 250 EUR

Oude Hollandse kussenkast met 2 lades van eikenhout met pallisander 2e helft 20e eeuw. Afgezet met zwarte geribbelde omlijsting en uitgwerkte druivenranken op de lijsten. Met leeuwekoppen en bolpoten ...