Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ä.V. Neuhaus nr. 9501
Startprijs 300 EUR

Ä.V. Neuhaus am R.w.G nr. 9501, porseleinen hoofd, papier mache lichaam, blauwe slaapogen, 4 tandjes boven, mohair pruikje. L.: 24cm. Cond.: R

Simon & Halbig 58
Startprijs 750 EUR

Simon & Halbig 58, porseleinen hoofd, papier mache lichaam, geleed lijf, bruine flirtogen, gaatjes in de neus. bijzonder zijn de knieën Cond.: U

A.M. Germany 390 A. 8 1/2 m.
Startprijs 650 EUR

A.M. Germany 390 A. 8 1/2 m., mooi porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, 4 tanden boven geleed lijf, open vingers L.: 64cm. Cond.: U

A.M. 390 DRGM. 246/1
Startprijs 400 EUR

A.M. 390 DRGM. 246/1, porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, 2 tanden boven, mohair pruik, L.: 38cm. Cond.: R

Heubach Koppelsdorf 320-8
Startprijs 500 EUR

Heubach Koppelsdorf 320-8 Germany, bruine slaapogen, boven 2 tanden. Bijzonder zijn de gaatjes in de neus L.: 64cm. Cond.: G

K & R 114
Resultaat: 500 EUR

K & R 114, porseleinen hoofd, blauw/grijze ogen, donker haar met vlechten, gesloten mond. mist 1 vinger aan de linkerhand L.: 47cm. Cond.: G

A & D 60 Rue mazarine Paris
Resultaat: 75 EUR

A & D 60 Rue mazarine Paris, porseleinen hoofd, blauwe vaste ogen, open mond met 4 tandjes boven, mohair pruik, geleed lijf L.: 28cm. Cond.: G

Lucifers huisje
Startprijs 60 EUR

Een bijzonder huisje gemaakt van lucifers op poten met verlichting, behandeld met lak. Compleet gemeubileerd 20e eeuw 145x95x54cm. Cond.: G

Speelgoed auto Arnold Primat
Startprijs 200 EUR

Arnold Primat blikken speelgoedauto, met op afstand bestuurbaar mechanisme. Gemaakt in West-Duitsland Werkend. Rood/beige van kleur in goede conditie. Dak heeft wel diverse lakbeschadigingen. 25x9x7cm...

Brandweerauto, Japan
Startprijs 90 EUR

Battery Powered Mystery Actoin Lift Fire Engine, Japan. Met originele doos

Speelgoedkraan, groot
Startprijs 70 EUR

Oude blikken havenkraan met opwindmechanisme 40-er/50-er jaren in matige staat (roest). Vermoedelijk Duitsland 30x48x18cm. Cond.: M

Speelgoed kar
Startprijs 50 EUR

Oude vooroorlogse blikken speelgoedkanon met mechaniek in redelijke staat. Vermoedelijk Duitsland. Lichte roestaanslag 11x17x7cm. Cond.: R

Speelgoed kraan
Startprijs 40 EUR

Oude vooroorlogse blikken havenkraan met opwindmechanisme in goede staat. Vermoedelijk Duitsland, ongemerkt. Lichte roestaanslag 15x16x9cm. Cond.: G

Popje, meisje
Startprijs 75 EUR

Popje van een meisje in kledendracht Armand Marseille 390 A 12/07XM. Porseleinen hoofd, slaapogen, open mondje, tandjes boven. Lijf van papier-mache, L.: 22cm.

Popje, Armand Marseille
Startprijs 125 EUR

Popje met kledendracht Armand Marseille 390 A 7/0. M. Hoofd van masse, blauwe slaapogen, open mond met boventandjes. Zonde pruik. L.: 31cm. Klein haarscheurtje achter op het hoofd.

Boot, Japan
Startprijs 275 EUR

Oude blikken boot op batterijen van Trade Mark Modern Toys patent, made in Japan, in zeer goede staat (licht bespeeld), 56x17x11cm. Cond.: U

6 Delen speelgoed
Startprijs 35 EUR

Zes delen speelgoed, waaronder diverse Trix wagons en een loc met originele doos. Cond.: G

Buick, Japan
Startprijs 375 EUR

Tinnen Buick 1961, Creme/roodkleurig gemaakt door Ichiko Japan. 48x16,5cm. Cond.: R-G

Porseleinen hoofdje
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen schouderplaat, gemerkt F.G. met vaste glazen ogen, gesloten mondje en originele pruik L.:6cm. Cond.: G

Minerva
Startprijs 85 EUR

Minerva, blauwe vaste ogen Cond.: R

Minerva, baby
Startprijs 85 EUR

Minerva, baby, stoffen lijf met celluloid handjes, open gesloten mond, geschilderde blauwe ogen L.: 32cm. Cond.: R

Minerva, baby
Startprijs 95 EUR

Minerva, baby, stoffen lijf, blauwe slaapogen en open mond L.: 35cm. Cond.: R

Inge, schildpad
Startprijs 275 EUR

Inge, schildpad, blauwe vaste ogen, alles origineel, blond gemodelleerd haar L.: 56cm. Cond.: U

Keramische Werke Grevenheim
Startprijs 95 EUR

Keramische Werke Grevenheim, stenen hoofd, haar gevormd in krul (bruin), blauwe slaapogen, boven 2 tandjes. lichaam van stof en hout L.: 40cm. Cond.: R