08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

K & R 114
Resultaat: 500 EUR

A & D 60 Rue mazarine Paris
Resultaat: 75 EUR

Porseleinen hoofdje
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen schouderplaat, gemerkt F.G. met vaste glazen ogen, gesloten mondje en originele pruik L.:6cm. Cond.: G

2 Steif knuffels
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Steiff knuffels, 1x Lopende leeuw Leo en 1x een hondje Cond.: R

3 Speelgoed auto's
Resultaat: 15 EUR