Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden munt, Mexico 1959
Resultaat: 350 EUR

Gouden munt van 20 Pesos uit Mexico 1959. 24 karaat goud ca. 15gr. In goede conditie

Gouden munt, Mexico 1959
Resultaat: 340 EUR

Gouden munt van 20 Pesos uit Mexico 1959. 24 karaat goud ca. 15gr. In goede conditie

Gouden 20 Mark uit 1874
Resultaat: 300 EUR

Gouden munt van 20 Mark (Duitsland) uit 1874. "Friedrich Grosherzog von Baden" in goede conditie.

Gouden 10G uit 1912
Resultaat: 155 EUR

Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1912 in goede conditie.

Gouden 10 Gulden 1877
Resultaat: 155 EUR

Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1877 in goede conditie.

Gouden 10G uit 1913
Resultaat: 155 EUR

Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1913 in goede conditie.

Gouden postzegel
Resultaat: 150 EUR

Gouden postzegel 5 Cent Nederland van 900/000 (21,6 karaat) ca. 6,9gr.

Gouden 5G 1912
Resultaat: 110 EUR

Gouden munt van 5 Gulden uit 1912, Koningin Wilhelmina in goede conditie. ca. 3,36gr. ø18mm.

Penning GG, Barcelona
Resultaat: 100 EUR

Gouden penning Barcelona Spanje, "Palacio Nacional Montjuich", gemaakt tot hanger. Munt zit wel los in de hanger, niet vastgezet. ø3mm ca. 8,6gr.

Gouden Trient
Resultaat: 85 EUR

Gouden trient, naar een origineel uit ca. 600 na CH. Geslagen in muntgoud (900/000) 21,6 karaat. ø18mm. ca.3,2gr.

Ducaton 1794
Resultaat: 80 EUR

Zilveren 1 Gulden munt uit 1794, Utrecht. ca. 10,48gr ø31mm. In redelijk goede conditie.

Gouden munt, 1 dukaat 1963
Resultaat: 71 EUR

Gouden munt van 1 Dukaat "Kennedy" 1963, 24 karaat ca. 3,4gr. In goede conditie.

Zilveren munt 1636
Resultaat: 65 EUR

Zeldzame zilveren Brabantse Philip IV ducaton 1636. (Filips IV 1621-1665) Opschrift "PHIL IIII D.G. HISP ET INDIAR REX 1636". In behoorlijke staat ø41mm gewicht: ca. 32gr.

Zilveren munten Olympiade
Resultaat: 65 EUR

Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 7 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.

Zilveren munten Olympiade
Resultaat: 60 EUR

Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 5 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.

Divers briefgeld
Resultaat: 45 EUR

Divers briefgeld waaronder; 49 Singapore Dollar, 5 US Dollar, 25 Australische Dollar, 2 Maleisië Ringit, 20 Israël New Shekhl, 15.000 Italiaanse Lire, 31,75 Egyptische Pond, 70 Poolse Zloty, 2.000 Kor...

8 Div. bronzen munten
Resultaat: 35 EUR

8 Diverse bronzen munten, waaronder; 5x Byzantijnse (Oost-Romeinse) bronzen munten ca. eind 5e eeuw tot eind 6e eeuw. 2x Bronzen munt met afbeelding van een heerser (Waarschijnlijk Grieks). 1x Bronzen...

10 Stuiverstuk 1782
Resultaat: 35 EUR

Zilveren (920/000) munt van 10 Stuiver uit 1782, Utrecht. ca. 5,3gr. In redelijk goede conditie.

8 Zilv. munten en broche
Resultaat: 30 EUR

8 Zilveren munten (1x 2,5G 1959, 2x 2,5G 1961, 1x 2,5G 1965, 2x 1G 1957, 2x 1G 1965) en een zilveren broche met graveerwerk 835/000 ca. 11gr.

7 VOC Duiten, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

7 V.O.C. Duiten 18e eeuw, 1x Duit 1735, 1x Duit 1737, 1x Duit 1754, 1x Duit 1756, 1x Duit 1786, 1x Duit 1789, 1x Duit, 1x Duit Gelderland 1791

1 Gulden 1737
Resultaat: 25 EUR

Munt van 1 Gulden uit 1737 in gebruikte staat.

35 Munten 1 gulden 1954-1992
Resultaat: 24 EUR

35 Munten van 1 gulden (Nederland) uit 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1969, 1970 (P), 1971 (P), 1972 (P), 1973 (P), 1975 (P/FDC), 1976 (P/FDC-), 1977, 1978, 19...

Papua New Guinea 1975
Resultaat: 20 EUR

Gelimiteerde editie eerste-dag cachets van Papua New Guinea 1975. Complete proof-set incl. documentatie. Munten van 1t, 2t, 5t,10t, 20t, k1, k5,k10. Cond.: Proof

Zilveren 25G Ned. Antillen
Resultaat: 18 EUR

Zilveren munt (925/000) van 25 Gulden uit de Nederlandse Antillen. Ter ere van de kroning van Juliana. In goede conditie