Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos koperwerk
Geen vanafprijs

8 Kunststof motoren
Startprijs 10 EUR

8 Kunststof motoren (geel) gemerkt Maisto China 6x11x3cm. Cond.: G

Trommel mitrailleur
Startprijs 250 EUR

Oud machinepistool WO II, model NB835 1943, waarschijnlijk Rusland in zeer goede staat. Onbruikbaar gemaakt 80x19x15cm. Cond.: G

Beschilderd kamerscherm
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M

Lakdoosje, Breugheliaans
Startprijs 350 EUR

Antieke handbeschilderde lakdoos ca. 1800 met Breugheliaanse voorstelling van een taveerne met 7 figuren. In zeer goede staat 2,5xø11,5cm. Cond.: G

Koppel geweren in kast
Startprijs 3.750 EUR

Bijzonder koppel frontladers in originele cassette. Gemonogrammeerd "J.G. 1st May 1825". Compleet met kruithoorn, kogelknipper en gereedschap, in zeer goede staat 9x40x31cm. Cond.: U

Empire hanglamp
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G

Kristallen hanglamp
Resultaat: 150 EUR

Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)

Kristallen plafoniere
Resultaat: 70 EUR

Antieke 2-lichts plafonniere van messing met kristal ca. 1900. 37xø29cm. Cond.: G

Flipperkast, Atlantis
Resultaat: 500 EUR

Flipperkast van Bally, type Atlantis, model 2006, . Werkt op guldens, inclusief sleutel. Geheel in werkende staat en goede conditie. Onder andere de volgende functies: Flippers (2), Pop bumpers (3), M...

Lamp, adelaar
Startprijs 300 EUR

Lamp in de vorm van een adelaar compleet uitgewerkt uit marmer. Lampekapjes zijn gemaakt van Albast. De ogen van de adelaar zijn van glas, gemaakt ca. 1930. Snavel is gelijmd 38x32x24cm. Cond.: G

Empire hanglamp ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G

Art Deco lamp
Startprijs 80 EUR

Staande Art Deco lamp 1e helft 20e eeuw, electrisch met 1 fitting. Voet is van zwart gelakt gietijzer, kap is van melkglas H.: 140cm. Cond.: G

2 Coupes
Startprijs 300 EUR

Twee grote siercoupes 20e eeuw met marmer en verguld metaal in classisistische stijl. In zeer goede staat 47xø14cm. Cond.: U

Houten model, SS Ryndam
Startprijs 1.500 EUR

Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,

Engelse balans
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse messing weegschaal op houten plaquette ca. 1900 met gewichten. Gemerkt C.W. Breckwell LTD, makers Birmingham England 36x35x17cm. Cond.: G

Schildpad doosje
Startprijs 100 EUR

Grote antieke schilpaddoos 19e eeuw met origineel slot (barst in het deksel) 4,5x11x16cm.

Empire hanglamp, 2e periode
Startprijs 650 EUR

Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G

Glas in Lood raam
Startprijs 200 EUR

Hedendaags glas-in-lood raam met Tiffany techniek 2e helft 20e eeuw. Handwerk met voorstelling van twee papegaaien 62x51cm. Cond.: G

Barok gobelin
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke barok gobelin wandkleed ca. 1900 in zeer goede staat (vergeeld). Prachtige voorstelling met figuren in een bos 210x200cm. Cond.: G

Tiffany lamp, rose
Startprijs 90 EUR

Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U

Dames miniatuur pistool
Resultaat: 110 EUR

Zeer klein 19e eeuws enkelloops damespistooltje met mahoniehouten kolf. Pistool functioneerd goed 12x6cm. Cond.: G