Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Militair steenslot pistool
Resultaat: 650 EUR

Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk Charleville met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect, 34x6x14cm. Cond.: G

Flipperkast, Atlantis
Resultaat: 500 EUR

Flipperkast van Bally, type Atlantis, model 2006, . Werkt op guldens, inclusief sleutel. Geheel in werkende staat en goede conditie. Onder andere de volgende functies: Flippers (2), Pop bumpers (3), M...

Wand Gobelin
Resultaat: 390 EUR

Antieke Aziatische gobelin 18e/19e eeuw, Japans of Chinees. Voorstelling met draken in goede staat 146x138cm. Cond.: G

Globe, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Antieke 19e eeuwse globe. De aarde volgens de nieuwste ontdekkingen. Uitgave van T. Abel Klinger Neurenberg. Helaas is de globe beschadigd 40x30xø20cm. Cond.: M

Beschilderd kamerscherm
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M

Militair steenslot pistool
Resultaat: 300 EUR

Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk St. Etienne met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect 36x6x14cm. Cond.: R

Samovaar 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Antieke 19e eeuwse samovaar van rood- en geelkoper. Mooi exemplaar. Handvat afgebroken (wel aanwezig) 41x27x21cm. Cond.: G

2 Koperen gewichten
Resultaat: 220 EUR

Twee antieke bronzen sluitgewichten met diverse eikstempels 18e-19e eeuw. Compleet 6x10x8cm. en 2,5x5,5x4,5cm. Cond.: G

Kristallen plafoniere
Resultaat: 200 EUR

Antieke kristallen 4-lichts plafonniere ca. 1900 gemonteerd op een ronde chroomplaat 18xø40cm. Cond.: G

Messing 6-lichts kroon
Resultaat: 200 EUR

Antiek messing kroontje (6-lichts) 19e eeuw. Armen zijn genummerd en gestift (1 stift mist) 42x45cm. Cond.: G

Theestoof + Zakketel
Resultaat: 190 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met band ingelegd, Biedermeier. originele messing binnenbak en daarbij een messing zakketel 19e eeuw in zeer goede staat (gezwaluwstaart) 60xø37cm. Cond.: ...

Koffiemolen + bolkschaaf
Resultaat: 190 EUR

Antieke aparte wortelnoten koffiemolen 18x8x8cm. en een houtschaaf 15x30x30cm. (groot model) 19e eeuw Cond.: R

Barometer, mahonie
Resultaat: 160 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten barometer 19e eeuw in goede staat 96x27x4cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 160 EUR

Antieke Engelse eikenhouten barometer 19e eeuw in goede staat 100x31x5cm. Cond.: G

Theekist ca. 1780
Resultaat: 160 EUR

Antieke mahoniehouten theekist ca. 1780 Louis Seize Holland. Inlegwerk en dik fineer(mist stukjes) met origineel slot, sleutel en handgreep. Van binnen met lood bekleed en origineel lederen deksel 11x...

Duits jachtgeweer
Resultaat: 160 EUR

Duits 19e eeuws jachtgeweer . Voorlader met balletjes met in de kolf de houder voor de balletjes. Beide hanen beschadigd 116cm. Cond.: R

Kristallen hanglamp
Resultaat: 150 EUR

Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)

Barok gobelin
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke barok gobelin wandkleed ca. 1900 in zeer goede staat (vergeeld). Prachtige voorstelling met figuren in een bos 210x200cm. Cond.: G

Bronzen scheepsbel
Resultaat: 150 EUR

Oude grote bronzen scheepsbel met opschrift "Aangeboden door het personeel aan de heer F.J.M. Wientjes ter gelegenheid van zijn 50e verjaardag op 9 mei 1976" 30xø30cm. Cond.: G

Reis schrijfsetje
Resultaat: 140 EUR

Reis schrijfsetje ca. 1900 met zwarte laktechniek ingelegd met parelmoer en beschilderd. Binnenwerk met 2 inktpotjes, pennenhouder en diverse vakjes. Zwarte lak heeft cracele 26x20x16cm. Cond.: G

Stripbijbel 1743
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame vroeg barok "Bilder Bibel" anno 1743 met origineel lederen band en 800 afbeeldingen met spreuken. Copenhagen van Christoph Georg Glafing 2,5x14,5x9,5cm. Cond.: G

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 135 EUR

Antieke 19e eeuwse weegschaal met vierkante gewichten in een cassette van de firma C. Becker te Amsterdam 36x12x24cm. en 4x16,5x10,5cm. Cond.: G

2 Dekseldoosjes
Resultaat: 130 EUR

Twee dekseldoosjes. 1x Langwerpig verguld doosje met agaat. 1x doosje met 2 deksels ingelegd met natuursteen. 1 Deel met breuk. Cond.: R-G ca. 6,5cm.

Tiffany lamp, witte kap
Resultaat: 125 EUR

Grote Tiffany stijl lamp met metalen voet 21e eeuw 60x38x38cm. Cond.: U