Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig kaststel
Startprijs 40 EUR

3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

Divers aardewerk 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Kavel divers aardewerk begin 20e eeuw waaronder; Goudsteen Holland, Allertons Langton. Bronsdecor met bloemen. Grote schenkkan heeft gelijmde tuit. Kleine schenkkan 1 chip, 1 kopje met 2 chips 9-15cm....

Aardewerken 2-deurs kastje
Startprijs 1.000 EUR

Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast 2e helft 19e eeuw. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Tinus Tichelaar) Holland. 1 Deur gelijmd...

Rosenthal figuur
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame Rosenthal porseleinen figuur ca. 1930 Duitsland (Selb Bavaria). gesigneerd Ferd. Liebermann in zeer goede staat 21,5x16x10cm. Cond.: G

Delfts aardewerk crucifix
Startprijs 300 EUR

Grote zeldzame Delfts polychrome crucifix (aardewerk), Frans Fayence 18e-19e eeuw met wijwaterbakje. Op 2 plaatsen gebroken 36x20x10cm. Cond.: G

Meissen deksel/siervaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Meissen porseleinen deksel siervaas met faunkoppen, bladgouddecor, guirlandes en putti ca. 1900-1920. Enkele chips van de voet 30x21cm. Cond.: R

Scheerbekken, van de klauw 1753
Startprijs 700 EUR

Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade

2 Borden, van de klauw 1753
Startprijs 750 EUR

Twee grote Delftsblauwe schotels met geschulpte rand, van de klauw (1753). Geheel gedecoreerd met bloemen. Middenin gedecoreerd met vogel en vlinders. 1 Bord is gelijmd, 1 bord is gaaf met randschade ...

Tableau met Oosters figuur
Resultaat: 225 EUR

Groot jade tableau in jade standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G

3-Delig Meissen kaststel
Resultaat: 375 EUR

Oud driedelig Meissen porseleinen (Teichert) kaststel 30-er jaren met bloemdecor in zeer goede staat 23xø12cm. Cond.: U

2 Chinese borden
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw Chien Lung, haarscheuren ø23cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 175 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw met goud- en bloemdecor. Chinees imari, 2x haarscheur ø23cm. Cond.: G

Diverse delen Herend
Resultaat: 140 EUR

Vijftien delen Herend porselein serviesgoed 20e eeuw. 6x Kop & schotels, 6x Losse schotels, 1 suikerpot, 1 melkkan en 1 dekselkop Cond.: G

Beeld, Royal Aux
Startprijs 625 EUR

Groot bisquit porseleinen figuur van Royal Dux met als voorstelling een jachthond met fazant in de bek ca. 1900 24x49x26cm. Cond.: G

Delftse schotel 18e eeuw
Startprijs 175 EUR

Aparte Delfts schotel (schelpmotief) 18e eeuw. Midden van het bord is beschilderd met oud Hollands kustgezicht omringd door bloemtakken. De achterkant is beschilderd met bloemen. Rand is gerestaureerd...

Porseleinen klokje, Dresden
Resultaat: 60 EUR

Dresden porseleinen stijl klok met rozendecor en goud 2e helft 20e eeuw met slagwerk. Meissen Art 24x2x11cm. Cond.: U

Meissen porseleinen lamp
Resultaat: 180 EUR

Antieke Meissen porseleinen electrische lamp ca. 1900 (Duitsland Zwiebelmuster), gemerkt met twee gekruisde zwaarden met messing ornamentuur 68xø19cm. Cond.: U

2 Weense vazen ca. 1900
Startprijs 300 EUR

Twee grote antieke Weens porseleinen vazen gesigneerd Siebel ca. 1890. Decor donkerblauw met bladgoud (Landschap met figuren en putti). Oostenrijk, 1 vaas gelijmd 32xø24cm. Cond.: R

Porseleinen dekseldoosje KPM
Resultaat: 50 EUR

Oude porseleinen dekselpot gemerkt K.P.M. (Duitsland), mooi uitgewerkt met roos op het deksel 18x13x12cm. Cond.: U

Chinese gemberpot
Startprijs 45 EUR

Chinese gemberpot ca. 1900 gedecoreerd met figuren (1 figuur te paard). Gemberpot heeft het originele deksel 19xø15cm. Cond.: G

Limoges servies, 92 delen
Startprijs 900 EUR

Groot limoges porseleinen 92-delig servies (Frankrijk) met bladgoud en bloemen gedecoreerd 20e eeuw. 1 Bord beschadigd Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 260 EUR

Uitgebreid Rosenthal porseleinen servies (ontbijt-, koffie-, thee- en eetservies) Duitsland 20e eeuw. 12 Persoons, 104-delig. 1 chip van sauciere. Barok vormgeving Cond.: G

Japanse dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas, handbeschilderd met een boom in bloei. Vaas is gaaf, deksel met randschade 31,5xø16cm. Cond.: G

Japanse dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas compleet handbeschilderd met floraal decor en paradijsvogels. 47,5xø22,5cm. Cond.: U