Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik, acryl op papier
Resultaat: 1.750 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, expressieve compositie met fantasiefiguren 57x70cm. Cond.: U

Aquarel, Tony Offermans
Resultaat: 950 EUR

Tony Offermans (1854 den Haag - 1911 Laren) aquarel op papier, boereninterieur met meisje en koe in de stal. Mooie bladgouden lijst 62x43cm. Cond.: U

Ikoon
Resultaat: 900 EUR

Icoon van het Heilig Mandulion (gelaat van Jezus Christus ) in Petersburgse stijl. De icoon is bekleed met een fraaie zilveren rizza met ingegraveerde en uitgehamerde motieven in Oud Russische en neo-...

De Buck
Resultaat: 800 EUR

Raphael de Buck (1902 - 1986 Gent), olieverf op linnen, vrouwelijk gezelschap 60x50cm. Cond.: G

D. Meelis, bloemstilleven
Resultaat: 800 EUR

Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum), olieverf op linnen, pot met anemonen 53x57cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 750 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 40x27cm. zichtmaat Cond.: U

Evert Moll, ruiter
Resultaat: 700 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - Den Haag 1955), olieverf op linnen, bospad met figuren 60x50cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 585 EUR

Jan te Wierik 99 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 29x21cm. zichtmaat Cond.: U

J. Altink, dorpsgezicht
Resultaat: 575 EUR

Jan Altink (1885 Groningen - Lid van de Groninger ploeg), gemengde techniek op papier, dorpsgezicht 65x49cm. Cond.: G

J. Altink, in het dok
Resultaat: 575 EUR

Jan Altink (1885 Groningen - Groninger ploeg schilder), gemengde techniek op papier, in het dok 50x64cm. Cond.: G

Ikoon, Madonna met kind en engelen
Resultaat: 500 EUR

Icoon van de Moeder Gods die door twee engelen gekroond wordt als Koningin van de hemel. De engelen dragen ronde schilden met de afkorting Mater Theou d.w.z. Moeder Gods. Russische icoon, eind 19e eeu...

Henk Schuring, acryl op papier
Resultaat: 450 EUR

Henk Schuring '68 (geb. Enschede 1928), Rijkscollectie, acryl op papier 40x49cm. Cond.: G

Schilderij, Frans Baaijens
Resultaat: 400 EUR

Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G

Houtsnede, 15e eeuw?
Resultaat: 375 EUR

Bijzondere 15e eeuwse handingekleurde religieuze houtsnede met verzamelaarsstempel (B.R.) . Houtsnede op papier, scheurtje (0,8cm gerestaureerd) 13,5x9,5cm. Cond.: G

H. v. Leeuwen
Resultaat: 375 EUR

H van Leeuwen, olieverf op paneel, landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Wagemans
Resultaat: 350 EUR

Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G

Schilderij op metaal, paarden en figuren
Resultaat: 280 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op metaal, Italiaanse school met paarden en figuren 24x18cm. Cond.: R

Schilderij, naar J.H.B. Koekkoek
Resultaat: 275 EUR

Naar Jan H.B. Koekkoek, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en figuren 37x28cm. Cond.: G

P. Arntzenius
Resultaat: 275 EUR

Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 35x25cm. COnd.: G

Keith Haring, zeefdruk
Resultaat: 275 EUR

Keith Haring 1986 Nr. 7/7, litho op papier 47x62cm. Cond.: G

Rabbers
Resultaat: 273 EUR

E.Rabbers Koeien in stal

Schilderij, Indonesische landarbeiders
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd Paul Gauguin 20e eeuw, olieverf op paneel, landarbeiders 47x62cm. Cond.: G

J. Leon Stern Dusseldorf
Resultaat: 250 EUR

Leon Stern (Dusseldorf), olieverf op linnen, wintergezicht bij avond 33x21cm. Cond.: G

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 225 EUR

D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G