Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koningsketting GG/RG/WG
Resultaat: 2.400 EUR

Koningsketting GG/RG/WG 750/000, L.95 cm.120 gr.

Stijve armband GG
Resultaat: 2.005 EUR

Slavenarmband GG 750/ 000 bewerkte met geëmailleerde dansers, B.33 mm., ø 6cm., 103 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani

Armband GG, 8 schakels
Resultaat: 1.250 EUR

Armband GG 750/000 bestaande uit 8 schakels 18.4 mm. breed, met blauw emaille, tussenstukjes met mannenhoofd. L. 22 cm., 63 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani

Armband GG, 10 schakels
Resultaat: 1.100 EUR

Armband GG 750/000,10 schakels 19 mm.breed,met rechthoekige draad figuren bezet met 5 ovale cobochon geslepen amethisten.L.20 cm., 65 gr.

Kavel divers goud
Resultaat: 950 EUR

Kavel divers goud

Smaragd brilj.oorstekers
Resultaat: 800 EUR

Oorstekers GG 750/000 met ieder een ovaal gefacceteerde smaragd totaal ca. 10 crt.,en briljanten ca.2.30 crt. W/SI, 14.3 gr.

Heren zakhorloge GG
Resultaat: 610 EUR

Heren savonet kroonzakhorloge GG 585/000, chronometre repetition, met secondenaanduiding. (uurwerk moet nagekeken worden).

Slavenarmband WG
Resultaat: 475 EUR

Slavenarmband WG 750/000, ovale buis vierkant model, 9 mm.breed,32.6 gr.

Kavel divers goud
Resultaat: 320 EUR

Kavel divers goud

Ring WG, dia.
Resultaat: 300 EUR

Ring WG 585/000 bezet met briljant geslepen diamant SI 0.40 crt.,ø 54, ca,ca. 3.5 gr.

Slavenarmband GG
Resultaat: 300 EUR

Slavenarmband GG 585/000 licht bol breedte 10.7 mm.ø ,5.5x6 cm.17.9 gr.

Ring GG diam.
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 750/000 bezet met diamant. Antieke ring in een mooi model ø 52, ca. 4.2 gr.

Gouden ring bril. 33 puntjes
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een briljant 33 puntjes, ø 60

Broche parel/bril
Resultaat: 280 EUR

Ronde opengewerkte broche GG 585/000 bezet met 8 pareltjes in het midden een briljantje. ø 3.5 cm., ca.8.8 gr.

Granaatarmband 3-rij
Resultaat: 260 EUR

Armband 3 rijen granaat, sluiting GG 585/000 waarop een granaat, 6 GG 585/000 bolletjes. L.21 cm.

Ring met bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal bezet, ø48

Ring GG brilj.
Resultaat: 225 EUR

Rijring WG 750/000 bezet met briljant ca. 0.35 crt. (3 ringen aan onderzijde verbonden tot 1 ring) ø 54, ca.4.5 gr.

Kavel div.sieraden
Resultaat: 225 EUR

Diverse antieke sieraden, o.a. antieke schuimgouden broche met bijpassende oorbellen,schuimgouden hanger,double zakhorloge ketting, double damespolshorloge gemerkt Plato etc.

Granaat snoer
Resultaat: 210 EUR

Granaat snoer L.36 cm., met groot RG sluiting.

Bloedkoraal collier
Resultaat: 200 EUR

Collier van ruwe poreuse bloedkoraal, aflopend ø 30-9 mm., GG bolsluiting. L.55 cm.

Ring GG brilj.
Resultaat: 200 EUR

Ring GG 750/000 met briljant gezet ca. 0.14 crt. ø56, ca.5.5 gr.

Gouden horloge
Resultaat: 180 EUR

Kroonzakhorloge GG 585/000, met seconden aan wijzing. Glas ontbreekt.

Ring met bloedkoraal
Resultaat: 180 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal bezet, ø51

Granaat collier
Resultaat: 180 EUR

Granaat choker, 4 strengs gefacceteerde granaat, sluiting GG 585/000 bezet met 3 granaten. Sluiting Amsterdam gekeurd. L. 42 cm.