Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. wijnpompje
Resultaat: 750 EUR

Zilveren wijnpompje met kurketrekker. Bijzonder stuk.

Zilveren rammelaar
Resultaat: 625 EUR

Antiek zilveren babyrammelaar met belletjes en leeuw aan jasseroncollier. Belastingteken 1906 ca. 142gr. Cond.: U

Zilveren menageset
Resultaat: 470 EUR

Zilveren Franse menageset ca. 1800 met twee glazen karaffen met stop. Karafhouders gedecoreerd met putto's die een ram voeren. Gehele set staand op klauwvoetjes. Zilver weegt ca. 610gr.

Zilveren servies
Resultaat: 380 EUR

Driedelig zilveren moccaservies met weelderige roosmotieven 835/000 ca. 930gr. Kan is 18cm. hoog Cond.: U

Wandelstok, zilv. knop met pillendoos
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere wandelstok met zilveren heft waarvan de bovenzijde voorzien is van een pillendoosje met spiegeltje. Prikpunt is eveneens van zilver 835/000 L.: 92cm. Cond.: U

Zilveren mijnwerkerslampje
Resultaat: 300 EUR

Zeer apart zilveren mijnwerkerslampje 925/000 ca. 170gr. 14xø5cm. Cond.: U

Theelichtje
Resultaat: 280 EUR

Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G

Zilveren broodmand
Resultaat: 275 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U

Ovale zilveren theedoos
Resultaat: 260 EUR

Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U

Engels zilveren theebus
Resultaat: 250 EUR

Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U

2 Zoutkeldertjes
Resultaat: 220 EUR

Twee mooie Engelse zilveren ovale bewerkte zoutkeldertjes met blauw glazen inzetbakjes eind 1800. 925/000 ca. 122gr. 5,5x8x6cm. Cond.: U

Zilveren herenhorloge
Resultaat: 220 EUR

Antiek zilveren vestzakhorloge, cilindergang met sleutelopwinding aan zilveren signettenketting eind 1800 Cond.: G

2 Karaffen, zilv. montuur
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 200 EUR

Zilveren Engelse brandewijnkom, handgegraveerd 925/000 ca. 146gr. 7x18x9cm. Cond.: G

Carlo Alessi servies
Resultaat: 200 EUR

Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G

Zilveren breipenhouder
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollands zilveren breipenhouder met zichtopening. MT: Pieter Cool, Sneek 1833 - 1860. 835/000 ca. 30gr. 24cm. Cond.: G

Zilveren grote visschep
Resultaat: 200 EUR

Zeer fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, MT: Antonius Hendrikus der kinderen Den Bosch 1851. 835/000 L.: 31cm. Cond.: U

Beschuitbus, zilv. knop
Resultaat: 200 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren knop op onderschotel van latere datum 21xø11cm. Cond.: G

Zilveren schaaltje op pootjes
Resultaat: 180 EUR

Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U

Zilveren lepel + vork
Resultaat: 170 EUR

Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U

Zilveren slatang
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollands zilveren slatang 1840, fraai exemplaar. 835/000 ca. 151gr. L.: 28cm. Cond.: U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 165 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G

Zilveren bonbonniere
Resultaat: 160 EUR

Hollands zilveren bonbonniere, jaarletter D: 1963 Schoonhoven 835/000 ca. 141gr. 7x18x15cm. Cond.: U

Brillenkoker montuur silverplated
Resultaat: 160 EUR

Antieke brillenkoker van roggehuid ca. 1900 China. Met silverplated monturen 17x7cm. Cond.: U