Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vogeltje
Resultaat: 65 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen vogeltje
Resultaat: 65 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen beeld, ivoren hoofd
Startprijs 1.300 EUR

Bronzen beeld R. Tereszezuk (Paul 1895- 1925), Oostenrijkse beeldhouwer. Voorstellend een lopende Aziatische krijgerin met opgestoken haar. Armen en hoofd zijn uitgesneden uit ivoor, geheel staan op z...

Bronzen dame, ivoren hoofd
Startprijs 1.300 EUR

Bronzen beeld gesigneerd Georges van der Straeten (Nederland 1856 - 1941). Voorstellend iets voorovergebogen lopende Biedermeier dame met hoed. Gezicht en handen zijn uit ivoor gesneden. Geheel staan ...

Bronzen beeldje, meisje
Startprijs 150 EUR

Antieke brons op marmeren sokkel ca. 1900 Frankrijk. Voorstellend een meisje met schep en schaal met vissen 14,5x6,5x3cm. Cond.: G

Bronzen buste, Villanis
Startprijs 1.900 EUR

Antieke bronzen buste ca. 1900 van E. Villanis (1880-1920 Frankrijk). Art Nouveau met mooie patina 42x24x16cm. Cond.: U

Bronzen miniatuur, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Antieke bronzen buste van een vrouw met een strik in het haar (Presse-papier) ca. 1900 Frankrijk 5x7x2,5cm. Cond.: G

Goldschneider Wien, vaas
Startprijs 300 EUR

Grote terracotta vaas met figuur van Goldschneider Wien. Gesigneerd Persan, mooie patina 60x40x23cm. Cond.: G

Balinese buste
Resultaat: 20 EUR

Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G

Grote bronzen staande lamp
Startprijs 900 EUR

Grote bronzen staande schemerlampvoet eind 19e eeuw. Geheel omrand met uitgewerkte draken. Lamp staat op 4 poten met omranding. Lamp is later electrisch gemaakt met 2 brandpunten H.: 183cm. Cond.: G

Oostenrijkse tapijtverkoper
Startprijs 275 EUR

Ongesigneerd antiek beeld van een Perzische man op een vliegend kleed ca. 1900. "Made in Austria". Koud beschilderde compositie (metaal) 10,5x17x13,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Ceres
Startprijs 550 EUR

Bronzen figuur van een Griekse vrouw met gedrapeerd kleed ca. 1900. Marmeren sokkel, mooie kwaliteit 38x15x9cm. Cond.: U

Jugendstil kan
Startprijs 300 EUR

Antieke Jugendstil (Art Nouveau) schenkkan ca. 1900, gesigneerd Ferrand. Voorstelling van man met baard en liggende vrouw. Materiaal: Compositie 25x16x18cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Alte Fritz
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 1912, voorstellend "Der Alte Fritz" alias Frederik de Grote koning van Pruisen. Onduidelijk gesigneerd 28x6x6cm. Cond.: U

Bronzen leeuw
Startprijs 550 EUR

Antieke grote bronzen leeuw 19e eeuw, Japans 23x35x15cm. Cond.: U

Bronzen schaaltje met hond
Startprijs 175 EUR

Bronzen vuurvergulde visitiekaartjeshouder ca. 1900. Ovaal van vorm met een liggende herdershond en bloemen gedecoreerd. 7x15x13cm. Cond.: G

Bronzen Jugendstil dame
Resultaat: 550 EUR

Bronzen Art Nouveau (Jugendstil) figuur op marmeren sokkel ca. 1900. Mist een stukje van de sokkel, mooie kwaliteit, ongesigneerd Cond.: G
H. 24-28 cm.

Bronzen kandelaar
Startprijs 275 EUR

Antieke bronzen barokstijl kandelaar, Vlaams 19e eeuw 43x20x20cm. Cond.: U

Bronzen kat
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt naar 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.

Beeld, vrouw
Resultaat: 80 EUR

Groot antiek Frans Art Nouveau beeld ca. 1900. Gesigneerd Cherot. Dansende vrouw met kleed, gemaakt van compositie metaal 59x20cm. Cond.: G

2 Eiken snijwerken
Startprijs 125 EUR

Twee antieke eikenhouten houtsnijwerken 19e eeuw met barokke gezichten, Vlaams 44cm. Cond.: G

Bronzen vogeltje
Resultaat: 90 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Bronzen tassa
Startprijs 425 EUR

Zware bronzen tassa met classisistische ornamentuur ca. 1880 in zeer goede staat 28xø26,5cm. Cond.: G

2 Bronzen figuren
Startprijs 225 EUR

Twee bronzen figuren op bronzen sokkel, ongesigneerd ca. 1900. 1x Don Quichotte 1x Hermes 18-20cm. Cond.: G